Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Tek Tuşla Ayakkabınızın Tasarımını ve Tarzını Değiştirin!

-Aliz-
(@aliz)
Üye Moderator

Tek Tuşla Ayakkabınızın Tasarımını ve Tarzını Değiştirin!

Teknoloji
,günlük hayatta hemen hiçbir şeye dokunmadan ilerlemiyor. Bunu, hayatımızın en ufak ve önemsiz detaylarında bile güçlü bir şekilde hissediyoruz.

Yeni üretilen dijital ayakkabılar, oldukça etkileyici teknolojik özellikleriyle, neredeyse akıllı telefonlarla yarışıyor. Teknoloji çağının bir mecburiyeti gibi görünen, her şeye bir "akıllı" ön eki yerleştirme huyumuz, en son ayakkabılarda aklımıza gelirdi diyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. "Akıllı ayakkabılar" da günümüz dijital dünyasına giriş yaptılar ve hızla piyasada kabul görüyorlar. ABD menşeli SwifWear tarafından tasarlanan bu "akıllı giyim" eşyaları, üzerlerinde bulundurdukları "ekranları" ile mobil telefonları aratmıyorlar.
Bu ekran, telefona yüklenen uygulama aracılığıyla ayakkabıların üzerinde desen ve renklerin değiştirilip hemen uygulanabilmesini sağlıyor. Ayakkabılar su geçirmez şekilde şarj edilebiliyor ve özel alaşımlı ekran kaplaması sayesinde hareket halindeyken seçilen tasarımların bozulamamasını sağlıyor.


Yukarıdaki videoyu izledikten sonra, artık bizi hayrete düşürecek bir teknolojinin hemen ilk köşeden belirmeyeceğini garanti etmememiz mümkün değil.

Binlerce desen ve renkte ayakkabılarımızın olmasını nasıl istemeyiz ki? Her adımda rengini ve desenini değiştirebilen akıllı ayakkabılar, 2017 yılı sonunda 250 dolardan satışa sunulacaklar.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 16 Ağustos 2017 21:37
Paylaş: