Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Tüm detayları ile LG Stylus 2 Plus

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,087 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi LG, 2016 yılındaki akıllı telefon modellerine bir yenisini daha ekledi. Stylus 2 Plus adıyla gelen Android işletim sistemli akıllı telefonda büyük ve yüksek çözünürlüklü ekran öne çıkan özellik durumunda.
Geçtiğimiz şubat ayında İspanya’da duyurulan LG Stylus 2’nin bir üst versiyonu olarak gelen Stylus 2 Plus’de LG’nin söz konusu bütçe dostu model altetnatifini bir miktar daha geliştirerek sunmayı planladığı görülüyor. Teknik detaylar daha iyi; örneğin ekran çözünürlüğü HD yerine Full HD şeklinde.
LG Stylus 2 Plus özellikleri neler?
Yeni akıllı telefonun IPS ekranı 5.7 inç büyüklüğünde. IPS sayesinde kenarlardan da daha iyi şekilde görülebilen bir ekran sunulmuş olunuyor. İşlemci tarafında Qualcomm’un Snapdragon 430’una yer verildiği görülüyor. 8 çekirdekli işlemcinin sunduğu maksimum saat hızı 1.2 GHz ve 28 nm mimarisine dayanıyor.

3000 mAh pil kapasitesine sahip
3 GB RAM’e sahip olan akıllı telefonda depolama kapasitesi 32 GB ve pil kapasitesi de 3000 mAh. 4.5G desteği sunuluyor. Beraberinde gelen Stylus ekran kalemi, 16 MP arka/8 MP ön kamera ise diğer öne çıkan özellikleri arasında. Stylus 2 Plus’un global satışlarına ilerleyen dönemde başlanması bekleniyor.

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:26
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕