Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Türkiye'nin ilk engelli dalış eğitmeni Ufuk Koçak'la hayatın engellerini kaldırın

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Türkiye’nin ilk engelli dalış eğitmeni
Ufuk Koçak’la hayatın engellerini kaldırın

 
[align=justify]Büyük Marmara depreminden sonra bacaklarını ve tüm sevdiklerini kaybetmesine rağmen hayatındaki engelleri yok sayan, Değişken Ağırlık Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Ufuk Koçak, 25 Ekim Çarşamba günü, saat 15.00’da AKS Sohbetleri’nin konuğu oluyor. Korku yerine cesaret, umut yerine inadı koyarak hayata tutunan Koçak, misafirlere hayattaki engelleri kaldırmanın öneminden bahsedecek.

[align=justify] 

[align=justify]Marmara depreminde yıkılan evinin enkazından 3 gün sonra kurtartılan ancak iki bacağını ve tüm sevdiklerini kaybeden, Türkiye’nin ilk engelli dalış eğitmeni Ufuk Koçak, ilham verici hayat hikâyesini 25 Ekim Çarşamba günü, saat 15.00’da AKS Sohbetleri’nde anlatacak.

[align=justify] 

[align=justify]Deprem felaketiyle hayatı değişen, 22 yaşında protez taktırarak yeniden ayağa kalkan Koçak; kaya tırmanışları, dalış, tenis, basketbol, yüzme ve rüzgar sörfü gibi birçok alanda etkin olarak spor yaparak sporun engel tanımadığını, başarmak için istemenin en önemli faktör olduğunu başarılarıyla kanıtlıyor.

[align=justify] 

[align=justify]‘Ufuk Engel Tanımaz’ sloganıyla katıldığı Dünya Sualtı Sporları Federasyonu’nun organizasyonlarında dünya serbest dalış rekorları elde eden Koçak,  Engelsiz Deniz projesinin koordinatörlüğünü de üstleniyor. Engellilerin hayata kazandırılması ve toplumda farkındalık uyandırılması için birçok projeye imzasını atan Ufuk Koçak, hayatından kesitler anlatacağı konuşmasıyla misafirlerin hayatına katacak.

Katılım Koşulları: AKS Sohbetleri'nde katılım sınırlıdır. Rezervasyon için 12.00-18.00 saatleri arasında 0533 418 72 83 numaralı telefondan kayıt yaptırılabilir.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 24 Ekim 2017 18:17
Paylaş: