Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Tv+,son kullanıcıya yönelik en iyi dijital televizyon ödülünü aldı

ayibogan
(@ayibogan)
Paylaşımcı Üye

Genişbant pazarını konuşmak üzere dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri Berlin Meistersaal’daki Broadband World Forum’da buluştu. Forum kapsamında 25 Ekim günü düzenlenen törende genişbant pazarının en iyileri ödüllendirildi. Türkiye’den Turkcell, geleceğin TV izleme deneyimini bugüne taşıdığı TV+ ile ödüle layık görüldü. 12 kategoride ödüllerin verildiği törende, Türkiye’nin en beğenilen televizyonu TV+ son kullanıcıya yönelik en iyi dijital televizyon ödülünü aldı.
[align=justify]Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz ödülle ilgili olarak yaptığı konuşmada, “İnternet yaşamımızın her alanında olduğu gibi televizyon ve video izleme alışkanlıklarımızda da köklü değişiklikler yarattı. Biz de Turkcell olarak bu dönüşümde öncü rol üstlenmeye devam ediyoruz. Dijital dönüşümümüzü ürün ve servislerimizle gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda TV+ ile tablet ve akıllı telefonları birer televizyon haline getirerek izleyicilerin evlerindeki televizyon alışkanlıklarını değiştiren bir platform sunduk. TV+’ı tasarlarken ve geliştirirken kullanıcılara en iyi platformu sunmak üzere yola çıktık. Bugün aldığımız bu ödülle de ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlıyoruz. Bu ödülü bize kazandıran, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  

[align=justify]En iyiler TV+’ta

Türkiye’nin sevilen televizyon platformu TV+’ta kanal sayısı 150‘yi aşarken, film seçenekleri de iki katına çıktı. Dünyanın en değerli liglerinden en çok takip edilen belgesellere, en sevilen animasyonlardan Oscarlı filmlere ve fenomen haline gelen yabancı dizilere kadar dopdolu içerikler ister televizyondan ister telefondan ya da tabletlerden izlenebiliyor. TV+ uygulaması, App Store ve Google Play’den indirilebilirken geliştirilen ürün özellikleri sayesinde kullanıcılar, kanallarındaki yayınları durdurabiliyor, canlı yayını geri alıp istedikleri programı kaydedilebiliyorlar. Ayrıca, TV+ deneyimini yaşamak isteyenler, ilk aya özel ücretsiz olarak bu paketlerden faydalanabiliyorlar.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 1 Kasım 2017 19:40
Paylaş: