Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Twitter DM için Embed Özelliği Geldi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
980 Görüntüleme
murat3547
(@murat3547)
Gönderiler: 139
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Twitter mesaj butonuna getirdiği yenilikle kullanıcıların Direct Message (DM) yoluyla web siteleri ile iletişim kurmalarına olanak tanıyacak. Twitter'ın mesaj butonunda ne gibi değişiklikler olacak?

Twitter; kullanıcılar ile internet siteleri arasındaki etkileşimi arttırmak mesaj butonuna bir yenilik getiriyor.

Twitter'ın kullanıcılara ve internet sitelerine sağladığı yeni özellik, iki kanalın Direct Message (DM) yoluyla iletişim içerisinde olmalarına olanak tanıyor.

Kurumsal şirketlerle bireysel müşteriler arasındaki korelasyonu geliştirmeye yönelik olacak yeni özellik, işbirliklerin daha kolay meydana gelmesinde etkin rol oynayacak.

Twitter yeni DM özelliği

Kullanıcılar, site içerisinde gömülü olarak kullanacakları butona buradan ulaşabilecekler. Kullanıcılar Twitter, kullanıcı sayfalarının URL'lerini ilgili yere ekledikten sonra sitelerine embed kodunu yapıştırabilecekler.

Twitter kurumsal şirket, bireysel müşteri kullanıcılarının ayrıca, güvenlik ve gizlilik politikaları çerçevesinde "DM" alabilecekleri kişiler/kurumlar noktasında filtre uygulamalarına izin verecek.

İki kanal arasındaki iletişim problemlerini en aza indirmek için çeşitli dil seçeneklerini barındıracak Twitter, kişiselleştirilmiş bir çözüm deneyimi sunacak.


Twitter'ın daha önceki süreçte kurumsal şirketler ile bireysel müşterilerin ilişkileri arttırmak adına çalışmalarda bulunduğu biliniyordu. Site, iki kişi/kurum arasındaki ilişkileri sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek adına ayrı bir platform meydana getirme yoluna gitmişti.

 
Gönderildi : 28 Ağustos 2016 00:40
Paylaş: