Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Twitter yeni uygulaması Twitter Engage’i tanıttı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,155 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Yeni uygulama Twitter Engage, içerik oluşturanların kitle yaratmasına ve korumasına yardımcı oluyor. İçerik oluşturanlar 140 saniyeye kadar videolarını Twitter’da paylaşabilecek. Yakın bir gelecekte de daha uzun Vine videoları geliyor…
Twitter platformunda içerik oluşturan popüler kişilerin hem hayranlarıyla etkileşime girmelerine hem de kitlelerini korumalarına yardımcı olacak yeni bir uygulama geliştirdi. “Twitter Engage” adlı yeni uygulama; içerik oluşturan ve kitleler üzerinde etkileri olan isimlerin, etkileşimlerini daha kolay takip etmelerini ve attıkları tweet’lerin nasıl etkileşimler yarattığını öğrenmelerini sağlayacak yeni çözümler sunuyor.
Twitter’da etkili isimler arasından seçilenler, uygulama sayesinde doğrudan içeriklerini yükleyip bundan bir gelir elde edebilecek.
Twitter ayrıca herkesin 140 saniyeye kadarki videolarını oluşturup paylaşabileceklerini ve özel olarak seçilen bir grup Viner’ların daha uzun Vine videolarına ilişkin beta testlerine başladığını da duyurdu. Vine aynı zamanda Twitter’ın “Amplify Open” programıyla Vine üzerinde para kazanma fırsatlarını da araştırıyor.

Twitter CEO’su ve kurucularından Jack Dorsey, gelişmeyle ilgili olarak şunları söyledi: “Video, Twitter’da gerçekleştirilen anlık sohbetlerin her geçen gün daha fazla merkezine yerleşiyor. Videolara ve de bunu oluşturanlara çok fazla yatırımda bulunuyoruz. Twitter olarak; hem video geliştirenlerin ve Twitter’da etkili olan kişilerin kendilerine ait bir takipçi kitlesi oluşturdukları en iyi platform olmak hem de bu kişilerin Twitter’da daha kolay para kazanmalarını sağlamak istiyoruz. Tabii ki yakın bir gelecekte Vine’da da gelir elde etmelerini arzuluyoruz.” 

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 16:34
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕