Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Twitter’da Pokemon Go fırtınası esiyor: 4,7 milyon tweet atıldı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,247 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

Pokemon GO, yeni oyun fenomeni olmayı kısa süre içinde başarmışa benziyor. Buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz mobil platform yapımı, şimdiden en fazla indirilen, akıllı cihazlarda gün içinde en uzun süreyle oynanan oyun durumunda. Göstergeler ise bunun daha başlangıç olduğunu ortaya koyuyor, çünkü Pokemon oyunu, henüz dünyanın birçok ülkesinde uygulama mağazalarında yer almıyor. Aralarında Türkiye’nin de olduğu çoğu ülkede kısa süre içinde akıllı cihazlara, mobil uygulama mağazaları üzerinden indirilebileceği belirtiliyor.

Hem Türkiye hem de dünyanın birçok kentinde Pokemon Go çılgınlığı yaşanıyor. Akıllı telefonlardan oynanan ve oyuncularına gerçek dünya üzerinde cihazları ile pokemonları yakalama imkanı tanıyan Pokemon Go, sanal dünyada da yankı buldu.
4,7 milyon Tweet atıldı!
Twitter’da dünya çapında Pokemon Go ile ilgili olarak 4,7 milyon tweet atıldı. @TwitterData üzerinde paylaşılan ve 4 Temmuz – 11 Temmuz tarihleri arasında elde edilen verilere göre, 4 Temmuz’da dakikada 3 tweet atılırken dün dakikada yaklaşık olarak bin 400 tweet paylaşıldı. Pokemon Go ile ilgili tweet haritasını http://reverb.guru/view/414852831939350857  adresinden takip edebilirsiniz.
Bu arada Türkiye’de de Twitter üzerinde en çok konuşulan başlıklar arasına giren Pokemon Go hakkında birçok kullanıcı esprili paylaşımlarda bulundu. En çok dikkat çeken eğlenceli paylaşımlardan bazılarını sizin için derledik. Sosyal medya dünyasına ilişkin en yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız… 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 17:51
Paylaş: