Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Valve geç de olsa Microsoft’u hatırladı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,347 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

Oyun severlerin vazgeçilmez dijital platformlarından biri de şüphesiz Steam. Ücretli/ücretsiz oyunlar, forum ve benzeri iletişim kanalları ile binlerce oyun için kapsamlı bir mecra özelliği sunan Steam’in Windows Phone’a özel uygulaması yayınlandı. Evet, ilk kez yayınlandı, yani tasarımcı şirket Valve, geç de olsa Microsoft’u hatırladı…
Valve Corporation tarafından tasarlanan Steam, iOS ve Android uygulamalarını bundan 4 sene önce yayınlamıştı. Windows Phone uygulamasının ne zaman geleceği ise uzun yıllardır süregelen bir merak, bir soru olarak kalmıştı ki beklenen adım geldi. Peki Windows Phone için Steam uygulaması kullanıcılara neler sunuyor? Uygulamanın özellikleri neler?
Windows Mağaza’dan indirilebilen Steam ile oyun satın almak, oyuniçi alışverişler yapmak, Windows’lu PC’ye oyun yüklemek mümkün. Pek çok oyun hakkında detaylı bilgi, puanlama, oyuncu incelemeleri, yorumlar da görülebiliyor. Steam yaz indirimlerine denk gelmesi ile dikkat çeken Windows Phone hamlesinin, Valve açısından gelirleri artırıcı bir yönünün de olmasının amaçlandığı anlaşılıyor.
Uygulamanın yalnızca Windows 10’a gelmediği de altı çizilen detaylar arasında, Windows Phone sahipleri söz konusu yazılımı indirip kullanmaya başlayabilir.

Son bir not da Steam yaz indirimlerinden; 4 Temmuz’a kadar devam edecek indirimli fiyatlar Euro Truck Simulator 2, Tales of Zestiria, Rocksmith, Gothic Armada, The Crew gibi yapımlarda yüzde 70’lere varan avantajlarla geliyor.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 18:11
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕