Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Vestel’e ‘En İyi Tasarım Markası’ ödülü

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,372 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Vestel, bu yıl 13’üncü kez düzenlenen ve geleceğin ürünlerinin ödüllendirildiği dünyanın en prestijli yarışmalarından Plus X Awards’tan ‘2015-2016 Best Design Brand ödülüyle döndü. Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, ürünleriyle Türkiye’nin akıllısı Venus’ten LED TV’ye, buzdolabından çamaşır makinesine kadar 6 farklı kategorie 18 tasarım ödülü topladı.
Vestel, Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen ve inovatif teknolojilerin ödüllendirildiği Plus X Awards’ta ‘2015-2016 Best Design Brand’ ödülüne layık görüldü. Tasarım kriteriyle en fazla ödül kazanan firmalara verilen “En İyi Tasarım Markası” ödülünü “Home Entertainment Video” kategorisinde kazanan Vestel, tasarım alanında ödüllendirilmiş oldu.
 2015-2016 döneminde 6 ayrı kategoride toplam 18 ödül kazanan şirkette, Vestel Sefa Türk Kahve Makinesi de “Yılın Ürünü“ ve “Yılın En iyi Türk Kahvesi Makinesi” ödüllerine layık görüldü. Vestel’in LED TV’leri, Venus V3 Serisi, buzdolabı, bulaşık makineleri, TV kumandaları, Türk kahvesi makineleri ve elektrikli araç şarj ünitesi ödül töreninde Vestel’e kazandıran ürünler oldu.
Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan kazandıkları ödüllerle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, teknoloji ve tasarımın ayrılmaz iki unsur olduğunu belirterek, “Vestel olarak ürettiğimiz teknolojilerde kıstasımız, kullanım kolaylığı getiren son teknoloji ürünler üretmek ve bu ürünleri zengin tasarım anlayışıyla buluşturmak. Bu anlamda gözden kaçırmadığımız en önemli ayrıntı, trendleri takip ederek tüm dünyadaki tüketicilerimizin hayatını kolaylaştıracak ürünler geliştirmek. Tasarım dünyasının karnesi sayılan bu organizasyonlardan her yıl kucak dolusu ödülle dönmemiz, ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi. 

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 16:23
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕