Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Xbox One S ilk kez Media Markt’ta satışta!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,136 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Microsoft’un yüzde 40 oranında küçülen ve yenilenen oyun konsolu Xbox One S, dünya ile aynı anda 2 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de de satışa sunuldu. 2 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de piyasaya sürülen Xbox One S’in çıkışı 2 TB’lık Limited Edition sürümüyle olacak. Sınırlı sayıdaki bu ürünler sadece Media Markt mağazalarında satışa sunuluyor. Xbox One S, Bluetooth özelliğine sahip yeni nesil kumanda kolu, 4K ve HDR desteği ile oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.
Microsoft’un Haziran ayında ABD’nin Los Angeles şehrinde düzenlenen E3 oyun fuarında duyurduğu Xbox ailesinin yeni üyesi Xbox One S, 4K ve HDR (Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme) desteği ile oyunculara kusursuz bir görüntü kalitesi sunuyor. Ayrıca Bluetooth özelliğine sahip yeni kumandası ile kullanıcılara hem konsolda hem PC’de harika bir kablosuz deneyim fırsatı sağlıyor.

Önceki model Xbox One’a kıyasla yüzde 40 daha küçük tasarlanan ve eski konsollardaki güç ünitesini de cihazın içinde bulunduran yeni konsolun rengini Microsoft ‘’robot beyazı’’ olarak tanımlıyor.
Xbox One S ile birlikte Xbox One kumandasının güncellenmiş sürümü oyunseverlere sunulan yenilikler arasında yer alıyor. Bluetooth desteğine sahip kablosuz kumanda ile kapsama alanı 5.5 metreye ulaşırken, oyuncular kumandayı Windows PC ile de kullanma fırsatı yakalıyor. Ayrıca konsol gibi beyaz renkte olan bu kumandanın arkasında dokulu tutma noktaları bulunuyor.
Media Markt’ta 1.899 TL fiyat etiketi ile satışta!
Türkiye pazarına 2 TB kapasiteye sahip özel ve sınırlı sayıda üretilmiş sürümle giriş yapan Xbox One S, 1.899 TL fiyat etiketiyle sadece Media Markt mağazalarında satışa sunuldu.
Bu özel üretim konsollar aynı zamanda Media Markt’ın internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Eylül ayı itibarı ile ise 1 TB kapasiteli yeni Xbox One S modeli 1.699 TL fiyat etiketiyle satışa çıkıyor olacak.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 16:21
Paylaş: