Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Yarış oyunu Forza Horizon 3’ün tanıtım videosu ve çıkış tarihi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,260 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Microsoft’un E3’te tanıttığı Xbox ve PC oyunu Forza Herizon 3’ün tanıtım videosu yayınlanırken çıkış tarihi bilgisi de paylaşıldı. Yapılan resmi açıklamaya göre yarış oyunu, 27 Eylül 2016’da çıkışını gerçekleştirecek. Haberin devamında söz konusu yapıma ilişkin videoyu görebilirsiniz.
Peki Forza Herizon serisinin 3. oyununda neler öne çıkacak?
PlayGround Games’in geliştiriciliğini üstlendiği oyun, sokak yarışları temasına dayanıyor. ABD, Fransa ve İtalya’da geçen serinin önceki yapımlarının ardından yeni yapımın Avustralya’nın zorlu arazilerinde geçeceği belirtildi. Off-road araçlarının da tercih edilebileceği Forza Horizon 3’te çok sayıda iddialı otomobille hız sınırları es geçilebilecek…
Kapakta bir mega-star!
Lamborghini Centenario’nun oyunun kapağını süslediği görülürken bazı detaylar da paylaşıldı. Forza Horizon 3 senaryo modunda ister Xbox One, ister PC olsun dört kişiye kadar eşli (Co-Op) oyun oynanabilecek. Böylelikle Xbox One’la PC arasında yoğun bir etkileşim de yaşanabilecek.
Yarış oyunu, heyecan katsayısını artıran çeşitli oyuncu ekipmanlarını da gerekli kılabilen yapısı ile dikkat çekiyor. Eğer bu oyunu satın almayı düşünüyorsanız bir de yarış direksiyonu edinmeniz tavsiyemiz.

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 16:53
Paylaş: