Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Yaşam Akademisi ile dopdolu bir Ekim

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Yaşam Akademisi ile dopdolu bir Ekim
 
[align=justify]Her hafta birbirinden ilgi çekici konu ve uzman konuklarını ziyaretçileriyle buluşturan Yaşam Akademisi, Akbatı AVYM’deki söyleşilerine Ekim ayında da devam ediyor. Söyleşiler, çocuklar için ilkyardımdan doğal güzelliğe, yogadan bilinçaltına uzanan zengin içerikleriyle her Perşembe 14.00-16.00 arasında Akbatı etkinlik alanında gerçekleşecek.

[align=justify]Yeni döneme hızlı bir başlangıç yapan Yaşam Akademisi, Ekim ayında dopdolu içeriğiyle Akbatı AVYM misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Ekim ayının ilk konuğu, ilk yardım eğitmeni ve iş güvenliği uzmanı Deniz Karadeniz olacak. Karadeniz, 5 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleşecek ‘Öpünce Geçmeyen Uflar İçin İlkyardım Eğitimi’ başlıklı söyleşisinde çocukların başına gelebilecek kazalarda yapılması gerekenleri dinleyicilerle paylaşacak.

[align=justify] 

[align=justify]Ayın ikinci söyleşisini dünya çapında tanınan tek yoga üniversitesinden diplomasını alan yoga eğitmeni Dr. Neslihan İskit verecek. İskit, 12 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da misafirlere yaşam tarzı, vücut, zihin ve ruh sağlığını yükseltmek için çözüm sunan yogayı anlatacak.

[align=justify] 

[align=justify]Ekim ayında Yaşam Akademisi’nin bir diğer konuğu Uzman terapist Eralp Caner olacak. Caner, 19 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da hayatı şekillendiren duyguları ve bu duyguların etkileri üzerinde keyifli bir söyleşiye imza atacak.

[align=justify] 

[align=justify]Yaşam Akademisi, 26 Ekim Perşembe günü ‘Sade Güzellik’ kitabın yazarı Seda Sakacı ile devam edecek. Sakacı saat 14.00’da misafirlerle organik yaşam, kozmetik ve doğal güzelliğin sırlarını paylaşacak.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 3 Ekim 2017 13:30
Paylaş: