Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

GTA 5 Kar Modu Los Santos

!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Site Kurucusu Admin

GTA 5 Kar Modu Los Santos v2.2

[r-resimler] 

GTA 5 pc sürümü için mod kurmak gayet basit ama modlar resmi yapım olmadıklarından hepsinin altından ufakda olsa bir sorun çıkabiliyor. Bu sebeple mod kurarken yedekli çalışmak ve sorun yaşandığında kullanmadığın mod dosyalarını kaldırmak çok önemli. 

Ek olarak birde kuracağımız modun uyumlu olduğu scripthook v, scripthook v.net sürümüne dikkat etmek gerekiyor. Örneğin Ambulans görev modu sadece scripthook v.net 0.9 sürümünde çalışırken, 1.0 sürümünde çalışmıyor.  
Kar moduna gelecek olursak;
Tahmin edeceğiniz gibi tüm Las Santos'u kar kaplıyor. Modu açmak ve kapatmak için rakam tuşlarından 0 (sıfır) basmamız yeterli oluyor. Ama kurulumu doğru yapmak önemli. 
Peki Nasıl Kuruyoruz? 
Önce gerekli yazılımları kuruyor yada önceden kurulu olup olmadıklarına bakıyoruz;

1- Visual C++ Redistributable 2013 yüklü olmalı. (Zaten Gta 5 kurarken kuruluyor ama olsun.)

2- ScriptHook V kurulmalı. (ScriptHook kurarken Native Trainer'da kuruyoruz. Bu sayede zaten basit hile menüsüne de kavuşuyoruz.
3- Son olarakda kar modu kurulmalı. (İndirdiğiniz gtamp-snow-mod_v2_2.asi dosyasını GTA5 ana dizinine atıyorsunuz.  snow.cfg dosyasını da isterseniz kendinize göre düzenleyip ana dizine atabilirsiniz.

[indirvt]

<>

Kar modunuda yukarıdaki bağlantıdan indirip kurulumları tamamladıktan sonra oyuna girip kontrol ediyoruz. 

Eğer sorun yoksa heryerin karla kaplı olduğunu göreceksiniz. Sıkıldığınızda modun "asi" dosyasını silebilir yada 0 tuşu ile modu kapatabilirsiniz.

 (Bu mod için scripthook v.net gerekmiyor.)

[v-videolar]

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 29 Aralık 2016 18:28
Paylaş: