Gta 5 Online Nasıl ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
[Sabit] Gta 5 Online Nasıl Oynanır ?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,015 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

GTA 5 Online oynarken dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Bu adımları izleyerek GTA 5 Online'da siz de rakiplerinizi açık ara geride bırakabilirsiniz. İşte GTA 5 online oynayacaklara çok özel tüyolar...

Beyaz Noktalara Dikkat!

Online oyundayken haritadaki beyaz noktalar diğer oyuncuları gösterir. Size arkadaşça da davranabilirler ama genelde düşmanlarınız gibiler. Her zaman arkanızı kollayın.

Paranı Güvenli Tut

Paranızı olabildiğince güvende tutmalısınız. Güvenli olduğu zamanlar paranızı ATM’lerden yatırabilirsiniz, ancak dikkatli olun, diğer oyuncular tarafından bir hedef haline gelebilirsiniz. Veya ATM’lerden yatırmayıp, telefonunuzdan internet tarayıcısını açıp, maze-bank.com’dan kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Helikopter/Uçak Yerlerini Bil

Online oyunda bir helikoptere hiç düşünmediğiniz anda ihtiyaç duyabilirsiniz. Nerelerde olduklarını bulun ve aklınızda tutun.
Eğer bulamadıysanız, Sandy Shores‘daki uçağı deneyin.

Pasif Mod

Etkileşim menüsünü kullanarak pasif modu açabilirsiniz. Bu özellik diğer kullanıcılar ile etkileşiminizi ve silah ateşlemeyi engeller, ama $100 gibi küçük bir ücrete sizi ve araçlarınızı diğer oyunculardan korur.

Sürüşünü Kitle
Eğer insanların arabanıza binmesinden bıktıysanız, etkileşim menüsünden araçlarınıza erişimi kısıtlayabilirsiniz. En aşağı kadar kaydırın ve herkese, arkadaşlarınıza yada yalnızca kendinize sürüş için izin verin.

Ayakta Kal
Elinizde her zaman bir silah bulunsun, çünkü bir beyaz noktanın ne zaman gelip sizi öldüreceğini bilemezsiniz. Bu şekilde kurban olmadan önce karşılık verebilirsiniz.

İntihar Bir Seçenektir

Tepelerde, ıssız alanlarda bir başınıza araçsız kaldıysanız etkileşim menüsünü kullanarak her zaman kendinizi öldürebilirsiniz. Bu seçenek sizi $500’a en yakın hastaneye yönlendirir.

Arkadaşlarını Bul

Bazı oyuncuların haritada belirtilmesi için her zaman etkileşim menüsünü kullanabilirsiniz. Bu şekilde arkadaşlarınız (ve düşmanlarınız) yakında oldukları zaman bilirsiniz.

Çete’ye Katıl
Birden fazla çeteye katılabilirsiniz. Çetedeki insanlarla beraber görev bitirdiğinizde çete 50% reputation bonusu ve 10% para bonusu kazanır. Ayrıca beraber oynayacak kişiler bulursunuz, bu yüzden herkesi davet edin.

Kaynak = Hürriyet.com.tr

 
Gönderildi : 13 Ekim 2018 20:26
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕