Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Çocuklar için en renkli yarıyıl etkinlikleri

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Akasya’da ‘sihirli günler’ başlıyor
Bu yarıyıl tatilinde çocukları sihir dolu bir dünya bekliyor. Akasya’da çocuklar Sihirbaz Okulu’na katılarak kendi asalarını yapmayı öğrenecek, sanal gerçeklik uygulamasıyla çalışan asalarıyla ejderha uyandıracak ve Disney’in çok konuşulan Alâeddin’in Sihirli Lambası Müzikalinde başrolü oynayan Ali Kemal Aydın ile beraber sihir dünyasının kapılarını aralayacaklar.
Çocuklar yarıyıl tatilinde kuklalarla eğlenecek
[align=justify]Eğlenceli ve keyifli çocuk etkinlikleriyle fark yaratan Akbatı, her sene olduğu gibi bu yarıyıl tatilinde de çocuklara dopdolu bir program sunuyor. 19 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik kapsamında dünyaca ünlü animatronik ve el kuklası üreticisi Amerikalı Axtell‘in birbirinden sevimli kuklaları Türkiye’de ilk kez Akbatı’da çocuklarla buluşacak. İnteraktif olarak miniklerin tepkilerine cevap verebilen ve bütün ilgiyi üstüne toplayan animatronik papağan Toucan, Buki Buki ve Turty ile ormanda heyecan dolu bir maceraya çıkacak.

En Eğlenceli Sömestr Dünyanın İlk Çocuklar Ülkesinde
[align=justify]Yarıyıl tatiline çıkan çocukları KidZania’da birbirinden eğlenceli sürprizler bekliyor. Dünyanın ilk çocuklar ülkesi, karnesini alan çocuklar sevinçlerini coşkuyla kutlasın diye 20 Ocak Cumartesi günü ‘Karne Partisi’ düzenliyor. Ay boyunca arkadaşlığın da kutlanacağı birbirinden eğlenceli etkinliklerde, minik misafirlere bir sonraki gelişlerinde kullanabilecekleri “Arkadaşlara özel indirim” kuponu armağan edilecek.

En hareketli yarıyıl tatili Akmerkez’de
Bu yarıyıl tatilinde çocukları Akmerkez’de Disney Pixar’ın yeni filmi Coco’nun birbirinden eğlenceli sürprizleri bekliyor. . 19 Ocak Cuma günü gösterime girecek, Disney Pixar’ın renkli ve çok heyecanlı animasyon filmi Coco ile başlayacak tatil, Akmerkez’de tam 10 gün sürecek renkli aktivitelerle devam edecek. Akmerkez’in minik misafirleri, filme özel fotoğraf alanları, sosyal medya yarışmala

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 16 Ocak 2018 14:40
Paylaş: