Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

🔴Bazı sorunlardan dolayı sitemiz 31 ocak 2023 tarihine çekilmiştir!🔴
Tapatalk Nedir

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,190 Görüntüleme
#Diablo
(@diablo)
Gönderiler: 100
Değerli Üye
Konuyu başlatan
 

Tapatalk Nedir,Tapatalk Nasıl Kulanılır,Tapatalk Ne işe yarar,Tapatalk , 

[y-anlatım] 

Tapatalk nedir
Tapatalk, diğer Android uygulamalar gibi Android cep telefonlarına yüklenebilen bir uygulamadır. Bazı forum sitelerinde bu uygulamayı kullanarak daha rahat gezinin şeklinde açılır pencereler çıkmaktadır. Forum siteleri internetin gelişmesi ile birlikte çoğu kişinin takıldığı mekanlardır. İnternetin gelişmesi ile birlikte Forum siteleri ortaya çıktı ve çoğu kullanıcı MSN programı ile beraber forum sitelerini kullanmaya başladı. Şimdi net üzerinde blog siteleri daha çok gelişmiş olsada forum siteleri halen kullanılıyor. Özellikle Teknoloji forumları yardımlaşma amacı ile ziyaret edilmekte.
Tapatalk ne işe yarar
Tapatalk uygulaması, diğer internet tarayıcıları ile verimli bir şekilde gezemediğiniz forum sitelerini daha rahat ve hızlı görüntülemenizi sağlar. Bu uygulama ile aynı anda birden fazla forumda gezinti yapabilir, bildirim ve diğer kolay gezinme olanağı sağlayan özellikler ile forum gezintilerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için giriş yapacağınız forum sitesinin bu uygulamayı destekliyor olması gerekmekte.
Tapatalk Nasıl Kullanılır
Uygulamayı buraya tıklayarak Android cihazımıza yüklüyoruz. Uygulamayı indirip yükledikten sonra görüntülemek istediğiniz forum sitesini tarayıcı da açın ve neyle açılmasını istersiniz sorusunda Tapatalkı seçin ve işlemi onaylayın. Bu işlemden sonra o forum sitesi Tapatalk ile kolay bir şekilde görüntülenecek.
Tapatalk indir

Android cep telefonunuz için buradan
iOS cihazlarınız için buradan

Bazı forum sitelerinde telefon internet tarayıcısı ile dolaşma yaptığınızda bazen bazı butonlar görünmeyebilir, kullanıcıların imzası taşıyor olabilir ve en önemlisi de konu da verilen uzun bir metin sağdan soldan taşmış ve sizin okumak için yakınlaştırma ve kaydırma yapmanız gerekiyor olabilir. Bu uygulama vasıtası ile bu gibi sorunlar ortadan kalkacaktır.

 
Gönderildi : 30 Kasım 2016 19:26
Paylaş: