Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Boş Zamanlarında Para Kazanmak Ister Misin?  

  RSS
Fadim Çağlar
(@fadimcaglar123456)
Yeni Üye

Myiyo ismini belki daha önce duymuşsunuzdur. Özellikle internetten kolay para kazanmaya çalışanlar arasında oldukça popüler bir isim. Peki bu myiyo nedir? Ne işe yarar? Nasıl kazandırır? Cevapları yazımızda.

Myiyo nedir?

Myiyo anket sitesi; 2006’dan beri aktif olan, dünyanın en köklü anket siteleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda günümüzdeki dolar/euro kurları sebebiyle en çok para kazandıran 2 anket sitesinden de biridir. Myiyo’da size gönderilen anketleri çözerek anket başına 2 Euro’ya kadar para kazanabilirsiniz.

Myiyo’dan ne kadar para kazanılır?

Üyelik Bonusu : 0,60 Euro

Anket Başı Kazanç : 2 Euro’ya kadar

Para Çekme Limiti : 20 Euro

Myiyo anket başına 2000 puana kadar ödeme yapıyor. 1000 puan 1 Euro‘ya denk geliyor. Ayrıca üye olduğunuzda ve profilinizi doldurduğunuzda 600 puan hediye ediyor. Toplam puanınız 20.000 olduğunda, 20 Euro karşılığı Türk Lirası’nı banka hesabınıza havale edebiliyorsunuz. Daha fazla detay ve ödeme kanıtı yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Myiyo’dan nasıl para kazanılır?

Myiyo üyeliğinizi oluşturduktan ve profil bilgilerinizi doldurduktan sonra zaten 600 puan (0,6 Euro) kazanmış oluyorsunuz. Paranızı çekebilmek için kazanmanız gereken 20.000 puana ulaşmak içinse, öncelikle e-posta adresinize gelen maili cevaplayarak, e-posta adresinizi aktif hale getirmeniz gerekiyor. Sonrasında size uygun anket oldukça e-posta adresinize gönderilen mail’lerle size haber verilecek. Bu anketleri cevaplayarak, anket başına 1 Euro’ya kadar para kazanacaksınız. Myiyo’da ayrıca bir de “arkadaş davet etme” uygulaması bulunuyor. Arkadaşlarınızı myiyo’ya davet ederek, üye olan her arkadaşınız için 0,5 Euro kazanabilirsiniz.

Myiyo referans uygulaması nedir?

Myiyo hesabınıza giriş yaptığınızda “Bu Bağlantıyı Paylaş” başlığının altında göreceğiniz size özel referans linkini Facebook, Twitter vb. sosyal medya adreslerinizde paylaşarak siteye üye yaptığınız her arkadaşınız için 500 puan kazanıyorsunuz. Böylece paranızı çekebilmek için ulaşmanız gereken 20.000 puan barajına daha hızlı ulaşabiliyor ve 20 Euro’yu banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Myiyo güvenilir mi? (Ödeme kanıtı!)

ÖDEME KANITI

Myiyo internetteki en güvenilir anket sitelerinin başında geliyor. Biz myiyo’dan kazandığımız parayı banka hesabımıza havale ettik. Yaklaşık 1 hafta sürdü ve hiç bir komisyon kesintisi olmadan para hesabımıza yattı. Bu yüzden gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki myiyo oldukça güvenli bir site.

 

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Alıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2020 19:46
XCoDeX
(@xcodex)
Üye Gelişen üye

Bol kazançlar dilerim.. 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2020 22:28
Paylaş: