Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

🔴Bazı sorunlardan dolayı sitemiz 31 ocak 2023 tarihine çekilmiştir!🔴
Tavuklar diyarı yeri oyuna merhaba

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
873 Görüntüleme
(@derrin)
Gönderiler: 5
Aktif üye
Konuyu başlatan
 

Bu linkten kayıt olabilirsiniz
http://tavuklardiyari.com/kayit.php?ref=40

Oyunun Amacı
Tavuklar Diyarı 2016 yılında yayınlanan üyelerine oyun oynayarak para kazanma fırsatı veren bir websitedir. Amacımız internette oyun oynayarak veya gezinerek vakit geçiren bireylere gerçek kazançlar sunmaktır.Sizlere daha iyi hizmet sunup daha büyük kazançları sizlerle buluşturabilmemiz için Facebook,Twitter,Youtube,Forum veya diğer paylaşım platformlarında bizleri duyurmanızı rica ederiz. Reklam aracılığı ile de sitemize destek olabilirsiniz...
Ayriyetten kullanıcıları daha çok kazansın diye siteye inek eklenip 2.depo olarak süt deposu eklenmiştir.

Nasıl Para Kazanabilirim
Oyun başlarken size 700 Çiftçi TL sive +1500 Yumurta ve süt Deposu verir.Bu paranın 550 Çiftçi TL'sine Tavuk alıp para kazanmaya hemen başlayabiliriz.Eğer daha yüksek kazanç sağlamak isterseniz sitemizden Çiftçi Al kısmında bakiye alarak daha çok Tavuk ve inek alabilirsiniz.Böylelikle daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Ne Kadar Kar Ederim ?
Ne kadar kar edeceğiniz sizin çiftçi TL bakiyenize bağlıdır.Eğer Daha iyi tavuklar veya inekler alırsanız, bu şekilde daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.Diğerlerine göre daha az kazandırır.

Yumurta ve Süt Fiyatı Ne Kadardır ?
100 yumurta 1,20 çiftçi TL si 100 litre süt 1,80 çiftçi TL si eder. Satılan Ürünlerden gelen TL kazançları, TL bakiyenize %100 olarak eklenir. Ayrıca 2X 3X 4X etkinliğinde artışlar olacaktır.

TL Bakiyesi Nedir ?
Sattığınız yumurta ve sütlerin %25 'lik kısmı TL bakiyesine aktarılır. Bu TL bakiyesi ile ödeme alırsınız.

20 TL bakiyeniz olduğunda ödeme talebi edebilirsiniz.Ödeme puanı yoktur

Param Birikince Nasıl Çekerim ?
Hesabınızda yeterli bakiyeniz olduğunda, BANKA bölümünden gerekli bilgileri doldurarak para çekme talebi oluşturursunuz. Talep oluşturdukdan sonra Maksimum 12-24 saat arasında paranız hesabınıza yatar.

Bu linkten kayıt olabilirsiniz
http://tavuklardiyari.com/kayit.php?ref=40

 
Gönderildi : 8 Aralık 2016 20:46
Paylaş: