Yatırımsız Çiftlik ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Yatırımsız Çiftlik Kur Oyun Oyna Para Kazan

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,208 Görüntüleme
vethekimi
(@vethekimi)
Gönderiler: 16
Seçkin Üye
Konuyu başlatan
 

Günde birkaç dakikanızı ayırıp aynı zamanda da oyun oynayarak para kazanmak ister misiniz ?
[align=justify] 

[align=justify]

[align=justify]Çılgın İnekler ile bunu başarmak mümkün artık.

[align=justify] 

[align=justify]Refaranslı https://www.cilgininekler.com/index.php/ref/19696 adresinden emen üye olun bu fırsatı kaçırmayın.

[align=justify] 

[align=justify]Oyun Hakkında;

[align=justify]İnek alıp, sütlerini satarak, günde sadece 5-10 dakika ayırsanız bile yeterli olacaktır. Ayrıca,biriken gerçek TL lerinizi banka hesabınıza alabiliyorsunuz..

Arkadaşlar çılgın inekler oyununa ilk başladığımızda bize 1500 akçe vermektedir. Akçe çılgın inekler oyunundaki oyun parasıdır.

[align=justify] 

[align=justify]Bu 1500 akçe ile pazardan 600 Akçe değerinde ki 2 adet Kartopu isimli ineği alıyorsunuz. Bu ineklerin yaşam süresi 365 gün ve Kartopu bize saatlik 100 ML süt üretecek. 2 adet Kartopu aldık ve artık her saat 200 ml. süt üretimimiz oldu, ya da 1 inek 1 depo da albilirsiniz..

Oyundaki depo sistemi ise biraz farklı. Oyunda 2500 depo kapasitesi ile oyuna başlıyoruz. Bir sonraki deponuzu 500 akçe ile 2500 artırabiliyorsunuz. Benim size tavsiyem ilk seviyelerde deponuz üretiminizin en az 3 katı olsun ki en fazla 3 saat süre ile girip üretimlerinizi satın ki mümkün olduğunca üretimleriniz boşa gitmesin.

[align=justify] 

[align=justify]Çılgın İnekler oyununda 6 adet inek çeşiti var. Bu İnekler özelliklerine göre saatlik süt üretimine sahipler. Bu ineklerin isimleri şöyledir.

[align=justify] 

[align=justify]Kartopu , Boncuk , Benekli , Binnaz , Prenses , Simental ‘ dir. Bu inekler denildiği gibi çeşitli saatlik süt üretimi sayısı ile farklılık gösteriyorlar. Örnek vermek gerekirse ;

[align=justify] 

[align=justify]Kartopu isimli ineğimiz saat ‘ te 100 ml süt üretiyor.

[align=justify]Boncuk isimli ineğimiz saat ‘ te 300 ml  süt üretiyor.

[align=justify]Benekli isimli ineğimiz saat ‘ te 1000 ml süt üretiyor.

[align=justify]Binnaz isimli ineğimiz saat ‘ te 3000 ml süt üretiyor.

[align=justify]Prenses isimli ineğimiz saat ‘ te 5000 ml süt üretiyor.

[align=justify]Simental isimli ineğimiz ise saat ‘ te 15000 ml süt üretiyor.

[align=justify]
İster inek alarak depo dolum süresini düşürün (internet başında uzun zaman geçiriyorsanız bu iyi olur,2 saatte 1 depo dolumu işinizi görecektir) ya da günde 1 kez bakarım derseniz depo yükseltin,seçim sizin,oyunun seçeneği geniş

Bonus bölümüne iki tür bonus var birincisi normal diğeri TL veren bonus. Normal bonusa girerek her dakika bonus süt alabilirsiniz ve tabi bunlar da deponuza eklenir,satıp akçe kazanabilirsiniz,deponuzun dolmasını beklemenin yanında avantajlı bir sistem,2-3 saat internette kalacaksanız,hem online bonuslarını almış olursunuz (online kaldığınızda süt veriyor oyun size) hem de 1 dakikalık bonusdan gelen sütleri biriktirmiş ya da satmış olursunuz.

Gördüğüm kadarıyla 10 günde bir 100 TL çekenler var,onların da günde 1,belki 2 kez girdiğini düşünüyorum,zahmetsiz yoldan para kazanmak bu olsa gerek.. En az 10 TL biriktirdiğinizde alım yapabiliyorsunuz

Bu kadar emeğe referansımla üye olursanız sevinirim. Sağlıcakla Kalın…

[align=justify]Referanslı Link : https://www.cilgininekler.com/index.php/ref/19696

[align=justify]Referansız Link : https://www.cilgininekler.com/index.php

[align=justify] 

 

 
Gönderildi : 15 Mart 2017 02:58
Paylaş: