iOS 10 Beta 2 sürüm...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
iOS 10 Beta 2 sürümü yayınlandı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,485 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

Apple, iOS cihazları iPad, iPhone ve iPod touch için geliştirdiği işletim sisteminin sonraki genel kullanıma açık versiyonunun geliştirici sürümlerini aşama kaydederek yayınlamayı sürdürüyor. Geçtiğimiz ay düzenlenen Apple WWDC konferansı kapsamında yayınlanan iOS 10 Public Beta sonrası, bu kez de iOS 10 Beta 2 sürümü yayınlandı.

Geliştiricilerin yanı sıra teknolojiye ilgili kullanıcılar da iOS 10’un beta versiyonunu cihazlarına indirip deneyimlemeye başlayabilirler. Bu noktada uyarı ise söz konusu sürümün kararlı bir yapıya sahip olmadığı gibi sorun yaşatmaya da müsaitliği. iOS 10 Beta 2 sürümünün içerisinde önemli verilerin bulunduğu temel iPhone ya da iPad’ler yerine kullanılmayan ya da ikincil olarak kullanılan iOS cihazlarına yüklenmesi öneriliyor.
iOS 10’a dair ilk bakışta dikkat çekecek yenilikler arasında Mesajlar ve kilit ekranındaki geliştirmeler sayılabilir. Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.


Detay bilgi olarak iOS 10’un genel kullanıma açık versiyonunun (final versiyon), geçtiğimiz aylarda olduğu gibi eylül ayında değil, daha önce yayınlanması bekleniyor.

Öte yandan iOS 10’un beta sürümlerinin yeni aşamalarının yanı sıra macOS Sierra Public beta sürümü de yayınlandı.

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2016 17:54
Paylaş: