GreenMonkeyGames - ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

GreenMonkeyGames - Ditto Doodle

JohnTurkey
(@johnturkey)
Çaylak Üye

Merhaba arkadaşlar,
 
iOS’ta uygulama geliştiren yeni bir ekibiz. Kendimizi çoğunlukla dikkati, pratik düşünmeyi, el çabukluğunu ve tepki hızını artırabilecek iddialı oyunlar üretmeye adadık. Şimdilik App Store’da 3 oyunumuz var. Bunlara bir göz atıp görüşlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz lütfen? Eğer beğenirseniz, 5 yıldız vermeyi unutmayın.  Olumlu olumsuz tüm eleştirileriniz bizim için çok önemli. Bu yüzden desteğinizi bekliyoruz.
 

İlk Oyunumuz:
Ditto Doodle
 
Bu oyunda ilk önce bir şekil çizilecek ve o şekil kaybolduktan sonra onu tekrar çizmeniz istenecek. Klasik modda 1000 seviye var. “Başından sonuna soluksuz oynayacaksınız” demek isterdik ama o kadar bölüm var ki bitirmek için biraz soluk egzersizi yapmanız gerekebilir. 😎
 
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ditto-doodle/id1213998638?ls=1&mt=8
https://www.youtube.com/watch?v=lAi0KP0MPlg
 
İkinci Oyunumuz:
Cup Hero (Bardak Kahramanı olarak çevrilebilir)
Bu oyunda topları aynı renkte bardaklara düşürmeniz gerekiyor. İlk başta gayet basit gelebilir ama zamanla sizi daha da zorlayacak ve daha keyifli olacaktır. Alttaki güçlendiricileri zor durumlarda kullanmayı unutmayın.
 
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/cup-hero/id1199235917?ls=1&mt=8
https://www.youtube.com/watch?v=9Fy6vcOPwTA
 
Son Oyunumuz:
Bulb Out (Işık Söndü)
Hafızanızı zorlayacak, pratik düşünmeyi ve el çabukluğunuzu geliştirecek bu oyunumuzda kat kat engeller bulunmakta ve top ile bu engelleri aşmanız gerekiyor. Ancak tabii ki bu kadar basit değil. Bir de ışık faktörü var, ışık söndüğünde engellerin yerlerini hatırlamanız gerekiyor. Aksi halde onlara takılırsınız ve oyun biter.
 
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/bulb-out/id1198003216?ls=1&mt=8
https://www.youtube.com/watch?v=q6ghFRZKPKA
 
Desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 20 Mayıs 2017 02:41
Paylaş: