Ayt Kaynak Önerileri

Katılım
13 Kasım 2023
Mesajlar
23
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Türkiye
Site Adı
Ayt Kaynak Önerileri
Site URL
https://ogrencikozu.com

Ayt Kaynak Önerileri​

Ayt kaynak önerileri ile üniversiteye hazırlanırken kaynak arayışına girişmeye gerek kalmaz. AYT’ye hazırlanan öğrenciler öncelikle sınava hangi alandan gireceklerse o alana yönelik kitap alışverişini gerçekleştirmelidir. Kitap arayışında olan kişiler köklü yayınevleri tarafından çıkarılan kitapları satın almalıdır. AYT sayısal, eşit ağırlık ve sözel gibi farklı alanlara sahip olduğundan öğrenciler gireceği alanda yer alan derslerin kitaplarını almalıdır.

Ayt kaynak önerileri içerisinde konu anlatımı ve soru bankalarına yer verilmelidir. Konu anlatımı ile öğrencilerin ders hakkında temelinin atılması sağlanır. Konu anlatımı kitaplarının kullanılmasının ardından öğrenciler gireceği sınava dair çıkmış soruların yer aldığı soru bankalarını çözmelidir. Bu soru bankalarının ÖSYM formatında olması sınavdan daha yüksek puan alabilmek için en önemli adımlardan birisidir.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.