Bursa iş güvenliği eğitimi - isgkursubursa.com.tr

domates

Üye
Katılım
11 Kasım 2022
Mesajlar
181
Tepkime puanı
1
Puanları
19
Site Adı
Bursa iş güvenliği eğitimi - isgkursubursa.com.tr
Site URL
https://isgkursubursa.com.tr
Bursa iş güvenliği eğitimi - isgkursubursa.com.tr

Bursa'da iş güvenliği üzerine profesyonel eğitimler sunan İSG Kursu Bursa, 5000'den fazla kursiyer mezun etmiştir.

Gerek iş güvenliği eğitimleri, gerek iş yeri hekimliği eğitimleri, gerek iş yeri hemşireliği eğitimleri, gerekse de A,B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimleri sunan firma, Bursa'nın merkezinde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Bursa iş güvenliği eğitimi denildiği zaman akla gelen ilk adreslerden olan İSG Kursu Bursa, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

İş güvenliği eğitimlerini, deneyimli kadrosuyla veren İSG Kursu Bursa'nın amacı; iş kazalarını, meslek hastalıklarını ve iş yerlerinde oluşma ihtimali olan her türlü riski en az seviyeye indirmektir. Bu bağlamda sunduğu eğitim ve danışmanlık hizmetleri, büyük beğeni kazanmaktadır.

Siz de şirket çalışanlarınızın güvenliği için, iş güvenliği eğitimi konusunda İSG Kursu Bursa ile hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz. Firmaya ulaşmak adına, aşağıdaki iletişim kanallarını kullanınız.

Telefon Numaraları: 0532 292 71 00 - 0850 473 71 81
E-mail adresi: [email protected]
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.