• Konu açmadan önce buradaki kuralları okuyunuz. Burada yazılan kurallara uygun olmayan konular silinir.

Call of Duty Modern Warfare II Sistem Gereksinimleri

XCoDeX

Üye
Call of Duty Modern Warfare II Sistem Gereksinimleri

header.jpg

OYUN HAKKINDA​

Hâlihazırda Modern Warfare® II Dijital Standart Sürümün sahibi olan oyuncular sınırlı süreli teklif kapsamında Kasa Sürümüne geçiş yapabilirler.

Call of Duty®'de yeni bir dönem başlıyor!

Call of Duty®: Modern Warfare® II ile geri dönen efsanevi Görev Timi 141 Operatörleriyle kendimizi eşi benzeri görülmemiş küresel çatışmaların ortasında buluyoruz. Küçük çaplı ancak yüksek riskli sızma operasyonlarından son derece gizli görevlere kadar birçok harekâtta arkadaşlarınla birlikte kendini savaşın içinde hisset.

Yepyeni silah tutuş mekanikleri, gelişmiş Yapay Zekâ, yeni Silah Atölyesi ve diğer sistematik ve grafiksel bir dizi yenilikleri içeren modern oyun mimarisiyle Infinity Ward, serinin hayranları için çıtayı arşa taşıyor!

Dünyanın farklı yerlerinde ilerleyecek Tek Oyunculu Senaryosu, savaşı iliklerine kadar hissetmeni sağlayacak Çok Oyunculu Modu ve hikâye tabanlı eşli Spec Ops deneyimi ile Modern Warfare® II yayımlandı.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 10 64 Bit (En güncel sürüm)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3-6100 / Core™ i5-2500K veya AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 12.0 uyumlu sistemlerde NVIDIA® GeForce® GTX 960 veya AMD Radeon™ RX 470
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 125 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 10 64 Bit (En güncel sürüm) veya Windows® 11 64 Bit (En güncel sürüm)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-6600K / Core™ i7-4770 veya AMD Ryzen™ 5 1400
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 12.0 uyumlu sistemlerde NVIDIA® GeForce® GTX 1060 veya AMD Radeon™ RX 580
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 125 GB kullanılabilir alan

AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.