Daha kaliteli sağlık için takviye kullanmak

Anonim

Üye
Merhabalar nerede gençliğimde ki vücudum dinçliğim enerjim sağlığım diyerek başlıyorum ama çokta yaşlı sanmayın beni daha 43 yaşındayım. Ama besin emilimimde biraz sıkıntılar olduğu için vitamin minareleri sindirme konusunda yavaş çalışan bir vucuda sahibim. Bende geçenlerde bi doktordan duyduğum kadarıyla takviye kullanımı sonrasında vücudun fonksiyonlarında hareketlenme olduğunu ve eskiye nazaran daha iyi çalıştığı duyunca bende bir baktım sektördeki ürünlere en sonunda kyani sağlık üçgenini almaya karar verdim şimdi 3 ay dolucak inşallah ama Hakketten de adamlar biliyorlarda söylüyorlar. Suanda besin emilim konusunda dolaşımımda doktorumun dediği kadarıyla bir hareketlenme var. Daha kaliteli sağlık için simdi markaya takıldım 21 günlük sağlıklı bir yaşam için program hazırlamışlar çok tanınmış bir yaşam koçu olan mark Macdonald ile ama Nitro Nutrition elçisi olmak gerekiyor cünkü üyelere özelmiş Facebookta görüdüm .bende ürünlerimi aldım katılacağım belki 21 gün benim için bir devir olur, elimden geleni yapıyorum bakalım.