Duş Jeli

Katılım
13 Kasım 2023
Mesajlar
23
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Türkiye
Site Adı
Duş Jeli
Site URL
https://vitaminin.com

Duş Jeli​

Duş jeli vücudun temizlenmesi için kullanılabilen bir üründür. Bu ürün sıvı formundadır ve duşta kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Çilek kokusu başta olmak üzere vanilya, Hindistan cevizi ve çiçek kokularına yer verilen bu ürün daha güzel kokmak isteyen kişiler tarafından da tercih edilebilir.

Duş jeli kullanımı ile aynı zamanda cildin ihtiyaç duymuş olduğu nemi alabilmesi de sağlanır. Vücudunun tüm bölgelerinde kullanılabilen bu jeller ile hem vücudu temizleyebilmek hem de vücutta hoş bir koku bırakabilmek mümkündür. Duş jelinin kullanılabilmesi için bu jelden bir miktar ele veya lif gibi ürünün üzerine dökülmesi gerekir. Ardından köpürtülen bu ürün temizlenilmek istenen bölgeye sürülür ve hafif masaj hareketleri ile bölgeye yedirilir. Duş jelinin kullanımının ardından vücudun durulanması gerekir.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.