Eskişehir Avukat

Site Adı
Kahveci Hukuk & Danışanlık Bürosu
Site URL
https://www.kahveci-hukuk.com/eskisehir-avukat.html
Kahveci Hukuk & Danışanlık Bürosu, Eskişehir ve çevresinde, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra Hukuku, Miras Hukuku, KVKK Hukuku alanları başta olmak üzere her türlü hukuki konuda gerçek ve tüzel kişilere yönelik danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukat Selman Kahveci, uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile Bilecik Barosu’na kayıtlı olsada Eskişehir ve Bilecik gibi şehirlerde Avukatlık hizmeti vermektedir.

Bir davam ile ilgili hukuki yardıma ihtiyacım vardı. Arama motorunda arattığımda karşıma Kahveci Hukuk & Danışanlık Bürosu çıktı. Kendileriyle iletişime geçmeden Google haritalardaki yorumlarını okudum ve çok beğendim.

Daha sonra kendilerine ulaştım. Nazik bir dille beni ofislerine davet ettiler. Sorunumu anlattım onlarda bana hukuki olarak hangi yolları kullanabileceğimizi ve bu süreçte neler yapacaklarını anlattılar.

Kendilerini oldukça güvenilir buldum eğer eskişehir avukat arıyorsanız bu hukuk bürosunu tercih edebilirsiniz.

Bana göre Eskişehir en iyi avukat kendisi.