Fling to the Finish Sistem Gereksinimleri - Steam

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
359
Tepkime puanı
8
Puanları
19

hZr6b0R.jpeg


Turkish_WhatIsIt.png
Fling to the Finish'te elastik bir halatla birbirine bağlı ikişer oyuncudan oluşan takımlar, rengârenk ve karmaşık engellerle dolu pistlerde yarışıyor.

Arkadaşlarınla oyuna ilk başladığınızda aranızdaki halat, her şeye takılacak. Ama daha iyi iletişim kurmaya başladığınızda halatı nasıl lehinize kullanacağınızı çözeceksiniz.

Tecrübeli oyuncular, halatı kullanarak tehlikeli engellerin etrafından dolanabilir ve takım arkadaşlarını düşmekten kurtarabilir. Halatı nasıl kullanacağını öğrenen takım arkadaşları, başka hiçbir platform oyununda yapamayacakları akrobatik hareketleri yapabilir!

Takımlar, çevrim içi veya yerel yarışlarda diğer oyuncularla rekabet ederek yeteneklerini gösterebilir!

Turkish_WaysToPlay.png


ways2play.png


Turkish_Courses.png

Fling to the Finish'te her pist, benzersiz bir temaya ve tarza sahip. Uçan parklarda, dev kumarhanelerde ve hatta solucanlarla dolu asteroid kuşaklarında yarışarak bitiş çizgisine varmaya çalışın! Her engeli, halatı farklı bir şekilde kullanmaya çalışacağınız şekilde tasarladık. Böylece her saniye yepyeni sürprizlerle karşılaşacak, unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız. Hatta her yarış pisti, siz oynadıkça şekil değiştirdiği için her yarışın heyecanı ayrı olacak. Önünüze hangi engelin çıkacağını asla tahmin edemeyeceksiniz.

Fling_Golf.gif


Turkish_Attacks.png

Rakipler geride kaldığında lavabo pompalarıyla, ağırlıklarla ve şeytani lazerlerle karşı koyacak. Bunlar sayesinde oyun daha ilginç bir hâl alacak ve oyunculardan biri, diğerinden daha fazla tecrübeye sahipse puanı dengelemeye yardımcı olacak.

NAdC5A8_-_Imgur.gif


Turkish_Characters.png


smallerCharRotate.gif


Turkish_ShareAController.png
Takım arkadaşına resmen bağlı olduğun için Fling to the Finish, tam anlamıyla gerçek bir iş birliği deneyimi. Hatta istersen oyun kumandasını arkadaşınla aynı anda kullanarak dahi oynayabilirsiniz.

Tuş planı, yerel iş birliği modu için mükemmeldir ve oyuna yepyeni bir boyut kazandırır. Oyunda birbirinizi itip çekerken gerçekte de aynısını yapmamak için kendinizi zor tutacaksınız!

optimizedShareGif.gif

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

(Windows) MİNİMUM:
 • İşletim Sistemi *: Windows 8, 10
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GEFORCE GTX 860M
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

(MacOS) MİNİMUM:
 • İşletim Sistemi: OS Sierra
 • İşlemci: 2.7 GHz Intel Core i5
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel Iris 6100
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.