John Wick serisi oyun oluyor! Yapımcı şirket söylentileri doğruladı

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
323
Tepkime puanı
9
Puanları
19
John Wick serisi oyun oluyor! Yapımcı şirket söylentileri doğruladı

John Wick'in beşinci filminin yanı sıra bir yüksek bütçeli oyunun geliştirilmekte olduğu doğrulandı. Serinin dördüncü filmi 22 Mart 2023'te vizyona girdi. Bu filmle birlikte zirveye çıkan yapıt, serinin yeni bölümünü yüksek bütçeli bir oyunla birlikte yayınlamak istiyor. Peki John Wick 5 ne zaman çıkacak? John Wick oyunu nasıl olacak? İşte tüm bilinenler...

MXBwNVWRJ027feFCTVE_sA.jpg

John Wick serisinin yapımcısı Lionsgate'in Başkanı Joe Drake, John Wick için gelecek planlarından bahsederken beşinci John Wick filminin erken geliştirme aşamasında olduğunu ve oyunun yapım aşamasında olduğunu açıkça doğruladı.
gKmdYLtpSkW-h8vMMffI4g.jpg

Şu an halihazırda John Wick Hex isimli oyuna her platformdan erişebilirsiniz. Ancak bu bahsettiğimiz yeni oyun yüksek bütçeli olacağı için grafik kalitesinin daha yüksek ve hikayenin daha detaylı bir açık dünya oyunu olması bekleniyor. John Wick'in aksiyon odaklı yaklaşımı onu bir oyun uyarlaması için uygun kılıyor ve serinin hayranları bu uyarlamanın yapılmasını dört gözle bekliyor.
c4Ksmv2yekGqHlZ938ibZQ.jpg

Henüz filmin yeni serisinin ve oyunun ne zaman çıkacağı bilinmese de, yapımcı şirket yüksek bütçeli bir açık dünya oyunu geliştirmekte olduğunu ve filmin yeni serisiyle beraber piyasaya sürmek için çalışmalara başladığını bildirdi.
TdtFum98Y0GbGPNAp2y5kw.jpg

Daha önceden filmden uyarlama olarak örnek gösterebileceğimiz Harry Potter serisinden esinlenilen Hogwarts Legacy oyunu, piyasaya çıktığı ilk 2 haftada 10 milyondan fazla kopya satarak rekor kırdı. 1800'lü yıllarda Harry Potter evreninde geçen bu oyunda Cadılık ve Büyücülük okulunda eğitim gören bir öğrenciyi canlandırıyor ve büyücülük dünyasına adım atıyorsunuz.

NTV
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.