Marvel's Spider-Man 2'de iki kat daha büyük harita boyutu olacak (Marvel's Spider Man 2 ne zaman çıkacak?)

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
323
Tepkime puanı
9
Puanları
19
Marvel's Spider-Man 2'de iki kat daha büyük harita boyutu olacak (Marvel's Spider Man 2 ne zaman çıkacak?)

Marvel Spider-Man 2, ilk oyuna göre iki kat daha büyük bir harita boyutuna sahip olacak. Oyun PlayStation 5'e özel olarak geliştiriliyor. Peki Spider-Man 2 ne zaman çıkacak? İşte detaylar...

dxb7s4q_2EeNs_BqQup-3Q.jpg

Marvel, Spider-Man serisinin ikinci oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geliştirici Insomniac Games, bir önceki oyuna göre Spider-Man 2 haritasını iki katına çıkarıyor.
Jphb7hAf1E6jdCh_OLvAEw.jpg

Oyunun Yaratıcı Yönetmeni Bryan Intihar, "Kabaca söylemek gerekirse, harita boyutu önceki çalışmaların yaklaşık iki katı büyüklüğünde olacak." dedi. Ayrıca Bryan, Queens ve Brooklyn'in haritaya eklendiğini doğruladı.
bqk80M6ML0O58wQ02yavjg.jpg

Peter ve Miles arasında geçiş olacağını da doğrulayan Bryan, geçişlerin hikaye modunda yazıldığını ancak oynayanların serbest dolaşım modunda iki karakter arasında geçiş yapabileceğini duyurdu.
eTH7x_rtREyMWI_g-Kvcdg.jpg

Spider-Man 2'nin yalnızca PlayStation 5 için geliştirildiği, PlayStation 4 kullanıcılarının oyunu oynayamayacağı aktarıldı.
iodXyzpBmEu3fyYcoJH8Ww.jpg

Spider-Man serisinin yeni oyunu olan Marvel's Spider-Man 2'nin Sonbahar 2023'te çıkması planlanıyor.

NTV
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.