Nörolojik Rahatsızlıklar

domates

Üye
Katılım
11 Kasım 2022
Mesajlar
180
Tepkime puanı
1
Puanları
19
Nörolojik Rahatsızlıklar

Trilyonlarca sinir hücresinin birbirleri ile elektriksel iletişim içerisinde olduğu beyinde, zaman zaman bu iletişimde kopmalar ya da bozukluklar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda, bu elektriksel işleyişin yeniden düzenlenmesi için elektrikten ve manyetik akımdan yararlanılmaktadır. Bu alanda en yeni yöntemlerden biri olan TMS tedavisi, tam olarak bu ihtiyaç için ortaya çıkmıştır.

TMS Tedavisi

Tms tedavisi nedir dendiğinde, ortaya çıkan yanıt, hastalığa uygun şekilde kafatasının noktasına yerleştirilen bobine manyetik bir atım gönderilerek, beyindeki elektriksel iletişimin yeniden düzenlenmesi olarak karşımıza çıkmasıdır.

TMS Tedavisi Kaç Seanstır?

Hastalığa göre değişiklik göstermekle beraber, kalıcı bir sonuç için bir dizi seans uygulanması gerekmektedir. Seanslarla ilgili bilgi ve tedavi için randevu almak için Etimesgutgetat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.