Pvision - Arttırılmış Gerçeklik Çözümleri

Katılım
5 Mayıs 2023
Mesajlar
194
Tepkime puanı
1
Puanları
19
Site Adı
Pvision - Arttırılmış Gerçeklik Çözümleri
Site URL
https://www.pvision.world/
Playpik tarafından geliştirilen Pvision ile gerçeklik algınızı yeniden tanımlayın ve hayal gücünüzü sınırlarını zorlayan bir dünyada kaybolun. Pvision, artırılmış gerçeklik deneyimi sunan benzersiz bir platformdur. Pvision, gelişmiş artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde gerçek dünyayı dijital içeriklerle birleştirir. Herhangi bir akıllı telefon veya tablet kullanarak, çevrenizdeki dünyayı canlanan görüntüler aracılığıyla interaktif ve sürükleyici bir şekilde keşfedebilirsiniz. Eşsiz deneyimler yaşamak için sadece Pvision ile iletişime geçmeniz yeterli.

Pvision’un sunduğu deneyimler, farklı kategorilerde çeşitlilik gösterir. Sanat, müzik, spor, doğa, tarih ve daha fazlası! Bir müzeyi keşfederken, eserler canlanır ve size daha derin bir anlam kazandırır. Bir konseri izlerken, favori sanatçılarınız gerçekçi bir şekilde yanınızda performans sergiler. Doğa yürüyüşlerinde, nadir bitkileri ve hayvanları artırılmış gerçeklik ile keşfedebilirsiniz. Tarihi mekânlarda zaman yolculuğuna çıkabilir ve olayları kendi gözlerinizle yaşayabilirsiniz.

Pvision kullanıcı dostu arayüzü ve sezgisel kontrolleri sayesinde, artırılmış gerçeklik deneyimleri kolaylıkla erişilebilir hale geliyor. İster tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla birlikte olsun, unutulmaz anlar ve paylaşımlar yaratmak için Pvision kullanabilirsiniz. Ayrıca, içeriklerinizi sosyal medyada da paylaşabilir ve hayranlarınızla deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Playpik Yazılım ve Elektronik Tic. Ltd. Şti ile Pvision olarak uygulama ve Pvision web sitemiz ile kurumsal alanda işletmenizdeki ürün ve hizmet alanında, arttırılmış gerçeklik deneyimini yaşamanıza imkân sağlarken, bireysel olarak magnet, polaroid, puzzle, davetiye gibi ürünleri arttırılmış gerçeklik ile oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Sizlerde pvision.world sitemizden konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

28ace6a9-a9a4-49ef-8760-9a76e713ddd9.jpg
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.