TikTok sohbet asistanını "Tako"yu test ediyor

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
323
Tepkime puanı
9
Puanları
19
TikTok sohbet asistanını

ChatGPT'den sonra dünyayı kasıp kavuran yapay zeka furyasına TikTok'ta katılıyor. "Tako" isimli sohbet asistanını test etmeye başlayan video platformu, kendi alanında devrim yaratmaya hazırlanıyor.

TikTok, Tako ismini verdiği yapay zeka sohbet botunu Filipinler'de test etmeye başladı.

İÇERİK ÖNERİSİ YAPABİLİYOR​


Bu sohbet asistanıyla birlikte kullanıcılar izledikleri videolar hakkında çeşitli sorular sorabilecek veya öneriler isteyerek istedikleri içerikleri keşfetme fırsatları olacak. Örneğin yemek tarifi videosu aradığınızda Tako'ya sorarsanız size dilediğiniz yemek tarifi videosunu önerecek. Ya da izlediğiniz videoda kafanızda soru işareti oluştuğunda bunu yapay zeka asistanı Tako'ya sorabileceksiniz.

TikTok, Twitter'da resmi topluluk sayfasından yaptığı açıklamada "Filipinler'deki belirli kullanıcılarla sınırlı bir Tako testiyle sohbet robotu araçlarını keşfetmenin ilk aşamalarındayız. Tako, TikTok'ta arama ve keşfetmeye yardımcı olan yapay zeka destekli bir araçtır. Tako, üçüncü taraf bir sohbet asistanı tarafından desteklenmektedir ve TikTok'ta eğlenceli ve ilham verici içerikleri keşfetmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu erken testlerin ötesinde bunun için güncel bir plan yok, ancak geri bildirimlerinizi duymaktan heyecan duyuyoruz!" ifadelerine yer verdi.

NTV
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.