Vozol 10000 Cihazı Sipariş

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
60
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Vozol - Adadanherşey
Site URL: www.adadanhersey.com/kategori/vozol

Vozol 10000 Puff, önceden doldurulmuş bir pod sistemi içeren ve tek kullanımlık bir elektronik sigara cihazıdır. Şarj edilebilen tek kullanımlık elektronik sigara podu yeni görünümü oldukça orijinal ve kalitelidir. Vozol’un marka tasarımcıları her zaman olduğu gibi çok iyi bir tasarım hazırlamışlardır. Cihaz, hava sensörü teknolojisi kullanarak otomatik olarak aktive olur ve bu da kullanımı oldukça basit hale getirir. Bu sefer cihaz, özel bir çerçeve ile korunan bir tür matara şeklinde tasarlanmıştır. Vozol 10000 ürününün en önemli özelliklerinden birisi başlığıdır. Başlığı içtikten sonra ağzını kapatabildiğiniz bir kullanım kolaylığı vardır. Bu başlığı dilerseniz çıkarak kullanabilirsiniz. Adadanherşey platformu sizlere orijinal Vozol ürünlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.
Vozol’un birçok aroması seçenekleri bulunmaktadır. Geleneksel meyveler, tatlılar, içecekler ve hatta spesiyal farklı tatlar bulacaksınız. Vozol 10000 Puf sensörlü bir üründür. Çektiğinizde çalışmaya başlayacaktır. Herhangi bir düğmeye basmanız gerekmemektedir. Vozol şarj edilebilmektedir. Ortalama olarak 45 dakikada tam şarj olabilmektedir. Elektronik sigaralar, tütün içmeyi bırakmak isteyenler veya sigara içme alışkanlığını azaltmak isteyenler için alternatif bir seçenek olabilir. Daha detaylı bilgi ve ürünü sipariş vermek için adadanhersey.com/kategori/vozol web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Benzer konular Forum Tarih
Y Site Tanıtımı 0 149

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.