XCOM: Enemy Unknown Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler: İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü. İşlemci: 2 GHz Dual Core Bellek: 2 GB ya da üstü RAM. Ekran kartı:NVIDIA GeForce 8600 GT veya ATI Radeon HD 2600 DirectX desteği/versiyonu: 9.0 Disk alanı: 20 GB ya da daha fazla boş depolama alanı. Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı. Ağ: Geniş bant internet bağlantısı. İnternet: Aktivasyon ve çok oyuncu modu(multiplayer) için gerekli. Yazılımlar: Steam Client, Microsoft Visual C++2008 Runtime Libraries, Microsoft DirectX ve Microsoft .NET 4.
Önerilen (maximum) Gereksinimler: İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü. İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon X2 2.7 GHz Bellek: 4 GB ya da üstü RAM. Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9000 series veya ATI Radeon HD 3000 serisi DirectX desteği/versiyonu: 9.0 Disk alanı: 20 GB ya da daha fazla boş depolama alanı. Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı. Ağ: Geniş bant internet bağlantısı. İnternet: Aktivasyon ve çok oyuncu modu(multiplayer) için gerekli. Yazılımlar: Steam Client, Microsoft Visual C++2008 Runtime Libraries, Microsoft DirectX ve Microsoft .NET 4.

AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.