[D855] LG G3 Androi...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

[D855] LG G3 Android 6.0 Marshmallow Yükleme Rehberi

!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Site Kurucusu Admin

[D855] LG G3 Android 6.0 Marshmallow Yükleme Rehberi

Avrupa ve Türkiye cihazlar için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi başladı. Ayarlar menüsünden Güncelleme Merkezinden güncellemelerinizi kontrol edebilirsiniz..

Bildiğiniz üzere LG G3 (D855/D855TR) modeli cihazlara Android 6.0 Marshmallowgüncellemesi verilmeye başlamıştır. Polonya’da dağıtılmaya başlanan ve Mayıs ayında Türkiye’ye gelen resmi sürümü telefonlarını kurmak isteyen kullanıcılar için bir rehber hazırladık.

LG G3 Android 6.0 Marshmallow Dosyalar

 

LG G3 Android 6.0 Marshmallow Yükleme Rehberi
Öncelikle telefonumuzu kapatıp ses açma tuşuna basılı tutarak bilgisayarımıza bağlayalım. Telefon ekranına “Download Mode”

1. Adım: LG Flashtool programını açın ve aşağıdaki fotoğraftaki gibi ayarlayın.

2. Adım:“Select KDZ file”kısmının yanındaki klasör simgesine tıklayın ve indirdiğiniz .kdz dosyasını       bulup “Aç”butonuna tıklayın. LG Flashtool programı alttaki fotoğraftaki gibi olacaktır.

Şimdi bir seçim yapmalıyız “Normal Flash” mı yoksa “CSE Flash” mı? Aralarındaki fark şudur “Normal Flash” telefonunuzdaki hiçbir veriyi silmez sadece sistem yükseltmesi yapar, “CSE Flash” ise telefonunuzdaki tüm dosyaları silerek temiz bir kurulum yapar. Eğer Android sürümünüzü düşürecekseniz kesinlikle “CSE Flash” yapmalısınız ama eğer Android sürümünüzü yükseltme işlemi yapacaksanız “Normal Flash” seçeneğini kullanabilirsiniz. Tavsiyemiz temiz bir kurulum için CSE Flash’tır.

3. Adım:karşınıza gelen bu ekrandan sadece “START” butonuna tıklayın.

4. Adım: Son olarak gelecek olan bu ekrandan da hiçbir değişiklik yapmadan “OK” butonuna tıklayın.

“OK” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarımızda LG Mobile Suppot Tool uygulaması otomatik olarak açılacak ve yüklemeniz de LG Mobile Support Tool’dan başlayacaktır. LG Mobile Support Tool yüklemeyi bitirdiğinde telefonunuzu bilgisayardan çekebilirsiniz. Yeni işletim sisteminiz Android 6.0’ı  güle güle kullanın.
Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sorunun ekran görüntüsüyle beraber sorununuzu paylaşırsanız çözümü daha kolay olacaktır.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 8 Eylül 2017 01:17
Paylaş: