Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

55Başla 250Bitiş Bol Dönüşümlü Loncalara Özel At Sistemi

muttalip57
(@muttalip57)
Güvenilir Üye

GodofMt2 Kendi dünyasında Metin2 pvp serverler camiasına bomba gibi düşen nadir serverlerden birisidir. Serverimizde herhangi bir sorun bug vb yoktur. Üzerinde uzun zamandır çalışılan gerek files gerek youn yapısı daha önceki tutmuş serverleri göz önünde bulundurarak ve oyuncuların istekleri doğrultusunda yapılmış bir pvp serverdir.

55 LeveL Başlangıç
LeveL Sınırı 250
5 Zırh Dönüşümü 6 Silah Dönüşümü
Titan ve Turkuaz Zırhları Aktif
Dinazor Adası +150Level
Sorunsuz 16 Adet Binek
+6 Taş Dönüşümü
TR Tipi Masa Şeklinde Pazar + Offline Shop
4X, 6X, DC Vb. Hileler Engellidir
Aktif Zombi Map Türkiyedeki En iyi Zombi Map
Sorunsuz Aktif 2ch Oyuncu Sayısına Göre 4ch
Attack Yapabilen 8 Adet Yeni Binek (Kuş Ejderha v.b)
Her Haritaya Işınlayan Işınlanma Yüzüğü
Perfect Master Açan, At Veren, Kutsama Küresi Veren NPC Mevcut
Servere Başlangıç Atı Farklı, Lonca Üyesi Atı Farklı, Lonca Başkanı Atı Farklı
%100 Türkçe Görevler
Yeni 88,92,93,94,95,96,101 Level Görevleri
Altıgen Hediye Paketi
Sürgün Mağarasında 70-75 Silahı ları Aktif
Sorunsuz OX
Tamamen Türkçe 9 Kat Kule
Sürgün Mağrası 1. Kat Sonunda Buz Cadısı Sabittir
Droplar Sabit Olarak %1000 Oranındadır
%15 Güç Veren Karakter Yıldızları (Ninja yıldızı = Ninjalara karşı güçlü %15 vb.)
Daha sayamadığım bir sürü özellik.

SAVAŞÇI DÖNÜŞÜMLERİ

Metin2 wslik pvp serverler denildiğinde ilk akla gelen serveri sizlere şuanda sunuyorum. Sizleri serverimizde görmekten mutluluk duyar serverimizde iyi vakit geçirmenizi temenni ederek sizleri oyunumuza davet ediyorum. Hepinizi serverimize bekleriz.

NİNJA DÖNÜŞÜMLERİ

Metin2 editsiz pvp serverler son zamanlarda olduğunca azaldı. Bunu sadece sizler değil herkez biliyor. Arkadaşlar edit olayı kesinlikle serverimizde yoktur ve olmaycaktır. Biz serverimizi para üzerine değil emek üzerine kurduk ve böylede devam edecektir. Sizlere bunu sözünü veriyoruz. Edit olayı olduğu an serverimizi hemen bırakabilirsiniz. Tabiki böyle bir durumlada karşılaşmayacağınıza şu şekil bir garanti verebilirim. 6 aydır sorunsuz editsiz hizmet veriyoruz. Bundan sonrada böyle devam edecektir.

SURA DÖNÜŞÜMLERİ

Pvp serverler oynayan arkadaşlar tam bu server size göre buna emin olabilirsiniz. Sizler server ararken direk markete bakmıyorsunuz. Markette item satışı veya edit satışı kesinlikle yoktur olmayacaktır. Sizlerin emeklerini güvende tutmak için gerek sunucu gerek files üzerinde piyasadaki serverlerden çok farklı bir sistem yaptık ve sizlere sunduk. Emekleriniz kesinlikle %100 güvende. Buna emin olabilir güvenle oynayabilirsiniz. Hepiniz serverimize davetlisiniz.

ŞAMAN DÖNÜŞÜMLERİ

Metin2 emek serverler yazdığınızda serverimizi görebilirsiniz ancak serverimiz kesinlikle zor değiltir. Level kasma konusunda orta, item kasma konusunda gene orta olmak üzere serverimiz full orta serverdir. Sizlerin emeklerini veya vakitlerini boşa harcayacak bir server değildir. Damageler %100 orantılıdır. Diğer serverlerde ölümsüz olan suralar bizim serverimizde eşit veya damage vuramayan şamanlar serverimizde olduğunca üstündür. Şimdiden hoş geldiniz diyor iyi oyunlar diliyorum.

Loncalara Özel At Sistemi

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 9 Aralık 2017 17:38
Paylaş: