Büyük kamera açıklı...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Büyük kamera açıklığına sahip yeni bir iPhone 7 görseli ortaya çıktı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
530 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

Spekülasyonlar sonraki Apple akıllı telefon modelinin çift arka kameraya sahip olacağı yönündeydi, ancak ortaya çıkan yeni bir görsel (aşağıda) bunun aksi yönde özelliklere işaret ediyor. Çin’de ortaya çıkan görselde iPhone 7 olduğu iddia edilen cihazın arka kısmı görünüyor. 4.7 inç ekrana sahip iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen cihazda iPhone 6 ve iPhone 6s’tekine göre daha büyük kamera açıklığı dikkat çekiyor.

Bunun dışında kameranın alt kısmında Apple logosu bulunan modelde bir diğer öne çıkan ayrıntı olarak da dikey anten çizgilerinin olmadığı görülüyor.

Görüntüdeki diğer detay ise 3.5 mm kulaklık girişi ile ilgili. Son raporlar, Apple’ın Lightning girişini hem şarj ve veri transferi hem de kulaklık girişi formunda sunacağı yönünde, görsel bunu destekliyor.

Özetle son derece tanıdık bir iPhone tasarımı ile karşı karşıya kalınması muhtemel, konuyla ilgili olarak Apple tarafından gelen doğrulama ya da yalanlama bildirisi ise beklenildiği üzere bulunmuyor.

Eylül ayı bekleniyor…

ABD’deki saygın teknoloji sitelerinde yer alan görsel, ‘gerçekçi’ olarak yorumlandı, bununla birlikte son dönemde Apple iPhone 7’ye ait olduğu öne sürülen çok sayıda fotoğrafın basına sızdığı da unutulmaması gereken ayrıntılar arasında.

En nihayetinde ise gerçek iPhone 7 için lansman tarihi yaklaşıyor, teknoloji şirketinin yılın merakla beklenen modelini eylül ayında lanse etmesi kesin gibi görünüyor.

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2016 18:02
Paylaş: