Hindistan’a özel Sa...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Hindistan’a özel Samsung Galaxy J2 ve J Max 2016 tanıtıldı

#Oguz
(@oguz)
Saygın Üye

Samsung, Galaxy Note serisinin sonraki halkası merakla beklenirken başka modeller tanıtmayı da ihmal etmiyor. Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi, Galaxy J2 ve J Max adlı iki Android’li akıllı telefonunun resmi duyurusunu gerçekleştirdi. Hindistan’dan gelen duyuruda cihazların teknik özellikleri ve Galaxy serisi telefonlar adına ilginç bir yenilik de ortaya çıktı.

Kamera halkasını saran bir ışığa sahip olan Samsung Galaxy J2, bu yönüyle farklı bir tasarım detayı sergiliyor. Teknik detayları ise 5 inç AMOLED ekran, 1.5 GHz saat hızlarında çalışabilen Spreadtrum SC8830 işlemci, 2600 mAh pil kapasitesi, 1,5 GB RAM ve 8 GB dahili depolama kapasitesi etrafında şekilleniyor. Yazılım tarafında Android Marshmallow önyüklü sunulan cihazda ayrıca 8 MP arka/ 5 MP ön kamera bulunuyor.

7 inç ekranlı dev akıllı telefon!

Galaxy J Max, dev boyutlardaki ekranı ile çarpıcı bir akıllı telefon deneyimi vaat edecek gibi. Tam 7 inçlik ekrana sahip modelin işlemci, RAM, arka kamera, yazılım, hafıza özellikleri J2 ile aynı. Farklar Ön yüzde 2 MP kamera, 4000 mAh pil kapasitesi şeklinde. Peki cihazların fiyatı nasıl olacak? Şaşırmaya hazır olun…

Şaşırtıcı fiyat etiketlerine sahipler

Her iki model için de belirlenen fiyatlar basit bir kur çeviricisiyle göz atıldığında 600 TL’nin altında. Ancak şöyle bir durum var ki ilk etapta Hindistan’da satışa sunulacak cihazların başka ülkelerdeki teknoloji raflarında yer alıp almayacağı bilinmiyor.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 20 Ağustos 2016 17:56
Paylaş: