Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

DIG IT! - A Digger Simulator - Ekskavatör Simulasyon Oyunu PC

!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Site Kurucusu Admin

DIG IT! - A Digger Simulator

Ekskavatör Simulasyon Oyunu PC

Motorun çalıştığı ve benzin kokusunun havayı doldurduğu o ana bayılıyor musunuz? Çok güçlü kazıcılar, buldozerler ve damperli kamyonlarla toprak taşıma fikri sizi heyecanlandırıyor mu? Her şey sizin mutlak hâkimiyetinizdeyken, kepçenin sert çeliği toprağa saplandığı sırada içinizden akıp giden o güç hissini mi arıyorsunuz?

Öyleyse bu oyunda kendi inşaat şirketinizi kurun "DIG IT! A Digger Simulator" ve gerçekçi modellendirilmiş profesyonel araçlarla dolu nefes kesici kazı dünyasına dalın! Profesyonel kazıcılığın nokta atışı bir kesinlik gerektirdiğini bilmeyen yoktur. Bakalım işinizin ehli olup, 30 görevde istekleri başarıyla gerçekleştirerek şirketinizi daha iyi yerlere getirebilecek misiniz? Gerçekçi senaryolarda yeni makineler ve donanımlar almak üzere para kazanmak için yeni işler alın. Daha ne bekliyorsunuz?! Motorunuzu çalıştırın ve kasabadaki en başarılı kazı yöneticisi olun.

Özellikler:
Kasabadaki en iyi kazı yöneticisi olun!
Çok güçlü ve gerçekçi modellenmiş profesyonel iş makinesi çeşitleri ör. ekskavatör, damperli kamyon, buldozer, tekerli yükleyici
Capcanlı bir kentin içinde ve çevresinde geçen çeşitli senaryolar arasında çakıl ocağı, banliyö işleri, yol inşaat sahası, sanayi bölgesi ve hatta kendi mülkünüz var.
Geniş yelpazede kepçe donanımları ve arazi türleri çeşit sağlar
Zorlayıcı görevler hassasiyet ve beceri gerektirir
Özelleştirme - Şirketinizin adını ve makinelerinizin rengini seçin
Her görev için hangi kepçenin uygun olduğuna karar verirsiniz
Profesyonel iş makinelerinin beygir gücünü yakından hissedin ve kontrolünüz altına alın
Xbox 360® kumandasını destekler

Cape, Danimarka'daki Kopenhag'ın dışında faaliyetlerini yürüten, küçük, deneyimli ve çok yönlü oyun geliştirici ekibinden oluşan, bağımsız bir oyun geliştiricisidir. Cape 2008'de kurulan Cape, bugüne kadar genelde yurtiçi ve yurtdışı müşterileri olmak üzere pek çok kitleye, çok sayıda türde yaklaşık 50 oyunu web, mobil, kişisel bilgisayar ve Mac platformlarında hazırlamıştır. 2008'den beri Cape yaklaşık 35 kişilik bir ekip haline gelmiştir.

[v-videolar]

[sv]apps/2034853/movie480.webm?t=1447364061[/sv]

dig git steam

Oyunu Steam'den Satınalabilirsiniz;


[steam]311910/[/steam]

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 7 Şubat 2018 21:41
Paylaş: