Need for Speed'ten ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Need for Speed'ten Yeni Bir Oyun Daha Geliyor!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,015 Görüntüleme
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
Konuyu başlatan
 

Need for Speed'ten Yeni Bir Oyun Daha Geliyor!

Eski özlediğimiz Need for Speed yapısına geri dönen ve senelik oyun çıkışlarına ara veren Electronic Arts, Need for Speed Arena isminin haklarını satın aldı. Acaba yeni Need for Speed oyununun adı Need for Speed Arena mı olacak?

EUIPO üzerinden doğrulanan habere göre Electronic Arts, Need for Speed Arena'nın isim haklarını satın aldı. Need for Speed Arena, Need for Speed serisinin yeni oyunu olabilir. Need for Speed'in 2015'de duyurulduğu düşünürsek yeni oyunun Need for Speed Arena olacağı pek yanlış gelmiyor. Ama bu durum kesin değil. EA Games, Need for Speed: No Limits'de olduğu gibi bu oyunu da mobil için çıkarabilir. Bekleyip, göreceğiz.

Yıllar boyu istediğimiz, özlediğimiz Need for Speed yapısını bizlerden esirgeyen EA Games, bu yıl Ghost Games ile birlikte yarattığı Need for Speed ile gönüllerimizi tekrar kazanmıştı. Özlediğimiz yeraltı dünyasına geri döndüğümüz Need for Speed'i görünce umutla ve sevinçle dolmuştuk. Bunun üzerine Electronic Arts, her yıl bir oyun çıkarma politikasından da uzaklaşacağını açıklayınca sevinçten havalara uçmuştuk. Umarım yeni Need for Speed oyunu da bu yapıda devam eder.

 
Gönderildi : 12 Kasım 2016 03:25
Paylaş: