Overwatch 18-21 Kas...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Overwatch 18-21 Kasım'da Ücretsiz!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,192 Görüntüleme
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
Konuyu başlatan
 

Overwatch 18-21 Kasım'da Ücretsiz!


Blizzard'ın popüler online FPS oyunu Overwatch için güzel bir haberimiz var. Oyun belli bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. Bilindiği üzere Overwatch normalde ücretli olan bir oyun. Genelde Blizzard'ın diğer oyunları için deneme sürümü niteliğinde Starter Edition adı verilen kısıtlı sürümler yayınlanıyor. Örnek olarak; World of Warcraft'ın Starter sürümünü indirerek oyunu belli bir seviyeye yükselene kadar oynayabiliyorsunuz. Fakat şu ana kadar Overwatch için böyle bir deneme sürümü yayınlanmamıştı. Anlaşılan o ki Blizzard bu açığı oyunu ücretsiz oynayabileceğiniz hafta sonları organize ederek kapatacak.
Eğer Overwatch'ı satın almadan denemek ve nasıl bir oyun olduğunu öğrenmek istiyorsanız 18 Kasım, 21 Kasım tarihleri arasında oyunu bilgisayarlarınıza ücretsiz indirebilecek ve bu süre bitene kadar herhangi bir kısıtlama olmadan oynayabileceksiniz. Oyunda yer alan 22 kahraman ve 13 savaş alanı, oyunda yer alan oyun modları oyunculara açık olacak, ayrıca oyuncular seviye atlayıp, ödül kutuları kazanabilecekler.
Overwatch daha önceden konsollarda belli hafta sonları ücretsiz oynanabilmişti. Bu sefer oyunun PC sürümü de ücretsiz oynanabiliyor. Ücretsiz hafta sonu boyunca elde ettiğiniz gelişim eğer oyunu satın alırsanız oyuna aktarılacak.

 
Gönderildi : 12 Kasım 2016 03:21
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕