Overwatch’ın Yeni O...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

🔴Bazı sorunlardan dolayı sitemiz 31 ocak 2023 tarihine çekilmiştir!🔴
Overwatch’ın Yeni Oasis Haritası PTR’de Canlı Oluyor !!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,345 Görüntüleme
#Diablo
(@diablo)
Gönderiler: 100
Değerli Üye
Konuyu başlatan
 

Overwatch’ın test sunucuları tekrar bilgisayarda güncellendi, bu sefer atıcının en yeni haritasını sunuyor.!

Oasis, adı verildiği gibi, önce BlizzCon’da ortaya çıktı. Bazı benzersiz unsurları olan, sizi öldürebilen ve atlamalı dolaşımı içeren bir Kontrol haritası, yönetmen Jeff Kaplan’ın bazı karakterlerin ‘Ultimates’leriyle birleştirildiğinde yeni kırışıklıklar önermesini önerdi.
“Oasis, dünyanın en gelişmiş şehirlerinden biri, Arap Çöl’ünden yükselen parlak bir mücevher” diye açıklıyor Blizzard’ın resmi açıklaması. “İnsan yaratıcılığına ve buluşuna, bölgenin dört bir yanından araştırmacılar ve akademisyenlere ait bir anıt bir araya gelerek bilimsel ilerlemeye kısıtlama getirmeyen bir şehir buldular Kent ve sakinleri, birçok gizli bilgiye sahip olan parlak zihinlerin bir araya geldiği Bakanlıklar tarafından idare edilmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki güçlü organizasyonların ilgisini çekti. ”
Oyunun PC kopyasına sahip olan herkes, şimdi haritayı kontrol edebilir. Bunu yapmak için, bilgisayar sahiplerine ücretsiz olan oyunun PTR sürümünü (Blizzard’ın başlatıcısı üzerinden erişilebilir) indirdiğinizden emin olmanız gerekir. Yeni haritanın yanı sıra yaklaşmakta olan içeriğe ve değişikliklere göz atabilirsiniz – en önemlisi, Symmetra’nın yeniden işlenmiş versiyonu olması 😀

 
Gönderildi : 30 Kasım 2016 21:37
Paylaş: