Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

HackShield Hatası Çözüm

Karayel
(@karayel)
Paylaşımcı Üye

Bir çok kişinin son günlerde almış olduğu hata olan HackShield hatası oyuna girememelerine sebep oluyor. Aslında bu durum basit nedenler yüzünden ortaya çıkıyor bazı bilgisayarlarda. Sorunları ise "Administrator" yani "Yönetici" oturumundan izin almayıp oyunu açmaya çalıştıklarından oluyor. Bunun yapmanız gereken

Windows 7 Basic, Premium, Professional, Ultimate için;

Yönetici olan oturumun şifresini istediği durumlarda yazıp girmek, istemediği durumlarda PointBlank.exe dosyasına sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır butonuna basıp oyunu açmaktır. Herhangi bir hata aldığınız takdirde oyunu silip (ProgramFilesNfinitygames dosyası dahil) en son sürümünü indirin ( Link ). Bilgisayarınızı kapatıp yeniden açın ve Yönetici oturumuna giriniz. İndirdiğiniz setup.exe dosyasını açıp oyunu yeniden kurunuz. Sorununuz düzelmiş olacaktır.

Windows Xp için;

Bilgisayarınızdaki PointBlank'i kaldırınız. (ProgramFilesNfinitygames dosyası dahil) Bilgisayarınızı kapatıp yeniden açınız. Oturum seçme bölümüne geldiğiniz zaman iki kez Alt+TAB yapınız. Karşınıza çıkan ekranda ki kullanıcı adını Administrator, şifresini de sizin koyduğunuz şifreyi (eğer koymadıysanız boş bırakın) yazarak giriş yapınız. Oyunun en son sürümünü indiriniz.( Link ) İndirdiğiniz setup.exe dosyasına sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seçiniz ve oyunu kurunuz. Güncellemeleri doğru bir şekilde yaptıktan sonra sorununuz düzelmiş olacaktır.

__________________________________________________ ___________________

Windows XP ve Windows 7 içinde geçerli olan bir çözümü daha deneyebilirsiniz;

Başlat->Çalıştır(Windows7'de arama çubuğu)->cmd yazıp entera basıyoruz.

Açılan siyah pencereye aşağıdaki parametreyi girdikten sonra enterlayıp onaylıyoruz;

ipconfig /flushdns

Pencereyi kapatıp tekrardan oyunu açmayı deneyin lütfen.

__________________________________________________ _____________________

Eğer bilgisayarınızda My LockBox veya herhangi bir dosya saklama programı kullanıyorsanız, PointBlank'e girişinizi etkiler. Çünkü hile koruması olarak algılanır. Programı kaldırdıktan sonra giriş yapabilirsiniz.

     

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 17 Mayıs 2017 21:08
Paylaş: