Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Masters Lig 1.Haftanın Enleri

arda7861
(@arda7861)
Paylaşımcı Üye

Haftanın En İyi Takımı: Gpay Ice Esports Club
 

 
Hayal kırıklığı ile geçen sezonun ardından sezona mükemmel bir giriş yapan Gpay Ice Esports Club ilk haftada tüm maçlarını kazanan tek takım oldu ve haftanın takımı olmaya hak kazandı. Özellik rahat takım oyunları ve sağlam CT savunmasıyla dikkat çeken "Ice" bu performansını sürdürürse alışkın oldukları PBST Finaline kalmayı başarabilir.
 
 
Haftanın Oyuncusu: Zaur "Paramore" Eliyev
 

 
Bu hafta 5 galibiyet birden alan World Judge ESC takımında gerek CT savunmasında gerek T hücumlarında öne çıkan isim olan "Paramore", özellikle Künyesizler takımı karşısında aldıkları harita galibiyetinde önemli raundları takımına kazandırdı. Aynı zamanda takımının frag yükünüde çeken oyuncu bu performansı ile haftanın oyuncusu olma hakkını kazandı.
 
Haftanın 5'lisi: 
 

 
- Zaur "Paramore" Eliyev - World Judge ESC
 
Hali hazırda haftanın oyuncusu olan "Paramore" listemizde ilk sırada.
 
- Kaan "Razorcone" Arslan - Gpay Ice ESC
 
Geçen sezon Büyük Finalinde isteneni veremeyen oyuncu kendisine çabuk gelmiş gibi. Özellikle PBTV ekranlarından yayınlanan "HelloGuys" maçında Midtown CT savunmasını harika bir şekilde yapan "Razorcone" bu haritada takımının frag yükünüde çekti. OA 93 silahına tam olarak uyum sağlaması takımı adına büyük bir avantaj.
 
- Burak "Extreme" Akbalık - Plan-B Gaming
 
Lige iyi başlayan takımlardan birisi olan Plan-B Gaming ilk hafta 5 galibiyet almayı bildi. Bu galibiyetlerde ise süpürücü rolünü üstlenen "Extreme" bu hafta toplamda 78 kill aldı. Aynı zamanda kritik 1v1 raundlarda da başarı gösteren oyuncu haftanın 5'lisinde yer almaya hak kazandı.
 
- Berat "Bozan" Bozan - Künyesizler
 
Geçen sezon mükemmel bir performans ile Büyük Final'de final oynayan "Künyesizler" takımının bu hafta en dikkat çeken oyuncusu olmayı "Bozan" başardı. "World Judge" maçının Çöl Fırtınası haritasında çok iyi performans göstermesine karşın yenildiler ancak diğer haritalar ve takımlara gösterdiği performans ile haftanın 5'lisinde olmaya hak kazandı.
 
- Ertuğrul "Exalted" Koyuncu - UncharteD
 
Bu sezon UncharteD takımı altında performans gösteren "Exalted" ilk haftadan takımına uyum sağlamış gözüküyor. Etkili CT savunması ve takımının frag yükünü çekmesi ile ön plana çıkan oyuncu bu hafta 5'lide yer almak hakkını kazandı.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 7 Kasım 2017 21:18
Paylaş: