Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Masters Lig 2.Haftanın Enleri

arda7861
(@arda7861)
Paylaşımcı Üye


 
Haftanın en iyi takımı : World Judge ESC
 
Bu hafta en zorlu fikstürlerinden birini oynayacan World judge, 5 galiyet almayı bildi. UncharteD takımını 2-0 ile geçen World Judge ardından Azzuro ile 1-1 berabere kaldı. Merakla beklenen maçları ise PBST derbisi Gpay Ice ESC maçıydı. Downtown ve Luxville haritalarında oynanan karşılaşmayı rahat bir oyunla kazanan World Judge, Downtown haritasını 9-6, Luxville haritasını ise 10-6 kazandı ve rakiplerini 2-0 ile geçmeyi bildi. Bu performansları ise haftanın takımı olmalarını sağladı.
 

 
 
Haftanın en iyi oyuncusu : Ertuğrul "W4siLi" Pala
 
2 sezondur istediği performansı fazla gösteremeyen oyuncu sonunda kendine gelmiş gibi gözüküyor. Bu hafta 6 galibiyet alan tek takım olan Plan-B Gaming'de öne çıkan isim oldu. Gerek T tarafındaki agresif oyunu gerek CT savunmasıyla rakiplerini zor durma sokan oyuncu aynı zamanda takımının frag yükünü çeken isim oldu ve haftanın oyuncusu seçildi.
 

 
 
Haftanın 5'lisi
 
- Ertuğrul "W4siLi" Pala - Plan-B Gaming
 
Haftanın oyuncusu olan isim otomatik olarak listemizde yer alıyor.
 
-  Cavid "LOSS" Mamedov - World Judge ESC
 
PBST tarihi boyuncu 2.olan takımdan MVP seçilen ilk isim olan "LOSS" bu performansını sonraki sezonlarda gösterememişti. İyi performansının bir örneğini bizlere bu hafta gösteren "LOSS" özellikle "Ice" maçında T tarafında oynadığı oyunla göz doldurdu. Özellikte Downtownda A tarafını rahatlıkla düşürmeyi başarıp takımının kilitlendiği zamanlarda takımı adına kilidi açan oyuncu oldu ve haftanın 5'lisinde yer aldı.
 
- Uğur "Roffazen" Karatekin - Azzuro
 
Geçen hafta kötü bir performans sergileyen Azzuro bu hafta kendine geldi. 5 galibiyet alan takım birde World Judge takımı ile berabere kaldı. "Roffazen" ise takımının frag yükünü çeken isim oldu. Tüm rolleri üstün bir şekilde yerine getiren oyuncu T hücumu, CT savunması ve frag alma özelliği ile dikkat çekti.
 
- Yusuf "AkarGider" Akalın - Künyesizler
 
Künyesizler takımı son Büyük Final'de final oynadıktan sonra oyun sistemlerini bozmadan geliştirirek üstüne koymaya devam ediyor. Bu hafta da 5 galibiyet alan takımda kendini en fazla geliştiren isimlerden "AkarGider". Daha önce sadece vurucu özelliği ile göze çarpan oyuncu, takım oyunu ve taktiklere uyma konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu hafta gösterdiği performans ile de haftanın takımına seçiliyor.
 
- Aydın ".Rem1x" İsifov - HelloGUYS
 
HelloGUYS bu hafta çok kötü değildi ancak iyi de değillerdi. 4 galibiyet almalarına rağmen final maçında YOLO ekivine kolay bir şekilde yenildiler. Ancak ".Rem1x" gösterdiği performans ile göz doldurdu. Takım arkadaşlarına oranla daha hırslı oynayan ve attığı headshotlarla dikkat çeken oyuncu eğer takımı beraber kalıp çalışabilirse çok daha iyi yerlere gelecektir.
 

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 14 Kasım 2017 21:01
Paylaş: