Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

PBTV'de Bu Hafta

arda7861
(@arda7861)
Paylaşımcı Üye


 
PBST Üst Ligler 1. hafta maçları ile start alıyor. 2017'nin son sezonunda 2 kategoride birden, heyecanlı maçlar PBTV izleyenlerini bekliyor. 5 Kasım Pazar günü önce saat 13:00'da Süepr Lig start alıyor ardından saat 16:00'da PBST'nin ve küresel Point Blank Espor'un en iyileri sahaya iniyor; PBST Sezon-4 BAŞLIYOR!
 
Saat 13:00'te Süper Lig Heyecanı!
Bu pazar PBTV izleyenleri için "Süper Pazar". Tam 6 maç ve bir çok hediye izleyenleri bekliyor. PBTV sezonun ilk canlı yayınında Süper Lig maçları ile izleyenlerine kavuşuyor. Haftanın maçları:

 
13:00 LOWFIXED vs NAVIESC (Bravo Grubu)
14:00 HEREWEGO vs XPLAYERS (Charlie Grubu) 
 
4 ekipte bu sezon ciddi transferler yaparak kadrolarını güçlendirdi ve gelecek sezon Masters Lig'de yer almak için mücadele veriyorlar. 2 gruptada lig döneminin başında momentumu yakalamak isteyen ekipler, galibiyet parolası ile sahaya çıkıyor!
 
Süper Lig'de 2 maça 2 muhteşem hediye. Canlı yayını PBTV'nin adresi youtube.com/pbespor üzerinden izleyenler 2018 PBST özel serisi PBST-ES silahlarına erken erişim ve NG kazanıyor.

 
Saat 16:00'da Masters Lig Start Alıyor!
Günün ikinci yayınında Masters Lig takipçilerine kavuşuyor. Her sezon git gide daha da çekişmeli bir hal alan ligde, yeni yüzler yeni isimler sahne alıyor. 
 

 
16:00 GPay Ice ESC vs zNation
PBWC-17'de yarı finalde millilerimizi eleyen zNation, şimdi deplasmanda! PBST liglerine katılım gösteren ve Masters Lig'de GPay Ice ESC'nin ilk haftadan rakibi olan ekip yıldız isimlerinin yanına, Azerbaycan uyruklu star oyunculardan Orhan "Th3o" Huseynli ve Semender "Feragan0" Qaibov ikilisini kattı. Yeni olduğu lige güçlü bir başlangıç yapmak isteyen zNation bir tarafta, PBWC-17'nin rövanşını almak isteyen GPay Ice diğer tarafta. Saat 16:00'da PBTV izleyenleri muhteşem bir açılış mücadelesi bekliyor.
 
17:00 Azzuro Esports vs Plan-B.Gaming
3. Sezonun yaralarını sarmaya çalışan Plan-B'nin ilk haftaki en önemli rakibi Azzuro. Azzuro geçtiğimiz sezon ile birlikte yeniden yükselişe geçti ve şampiyonluk umutları Azur Maviler için yenilendi. Geçtiğimiz sezon finalde çok iyi bir performansa rağmen, günün en formda ekibi World Judge ESC'ye mağlup olmuşlardı. Aynı kaderi bir sonraki turda yaşayan Plan-B, kadrosunun büyük bir bölümünü korudu ve lige takımca birbirine alışık oyunculari le başlıyor. Azzuro'da bu sezon ile birlikte sahalara dönen iki önemli isim var; Uğur "Roffazen" Karatekin ve Onur "Bisa" Oruç. Bu iki isimin Plan-B ekibine karşı performansı Azzuro'nun galibiyeti için kilit öneme sahip.
 
18:00 HelloGuys vs GPay Ice ESC
Bu sezon ile birlikte Azeri akımına geçen ekiplerden biri eski adı ile Vengeance Esports yeni adı ile HelloGuys. Kaptan d4rty, 3. sezonda finaline erken vedadan sonra, ekibinde köklü değişikliklere gitti ve geçtiğimiz sezonun iyi performans gösteren isimlerinden Aydın ".Rem1x" İsifov ve Islam "SANCH3ZE" Memmedov ikilisinin transferini gerçekleştirdi. İlk ciddi sınavlarına 1. haftadan GPay Ice ESC karşısında çıkacak bu ekibin performansı herkes için merak konusu.
 
19:00 Künyesizler ESC vs World Judge ESC
Sezon-3 Finalinin rövanşı 1. hafta Masters Lig yayınının kapanış maçı. Künyesizler, tartışmasız Sezon-3 Finalinin yıldızıydı. Turnuvanın favori ekiplerinden GPay Ice ESC'yi finalden eden ve 5 sezondur süren ambargoyu yıkan Künyesizler, final kadrosunu büyük ölçüde korumayı başardı. World Judge için ise işler hiçte aynı durumda değil. MVP Davud "Wesley" Karimov ile yollarını ayıran ekip'te yerine gelen yıldız isimler bu boşluğu doldurabilecek mi acaba?
 
PBTV Canlı yayınını takip edenleri 2018 PBST özel serisi PBST-ES silahlarına erken erişim ve tam 1 yıllık Barrett M82A1 Premium kazanma şansı bekliyor.
 

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 5 Kasım 2017 18:20
Paylaş: