Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Point Blank Süper Lig 1.Hafta Raporu

arda7861
(@arda7861)
Paylaşımcı Üye

Sevgili Gezegen Forum üyeleri,


 
2 aylık bir aranın ardından PBST liglerinde rekabet başladı. Süper Lig ilk haftadan kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu.
 
Bir çok takım ilk haftada bütün maçlarını kazanmayı başardı. 3x`Esport.!, AddicTED, WARDFEED Alpha grubunda, Returned, youngTeam Ready GC Bravo grubunda, GOLDENFIRE, GewinnenESPORT, RIVALGAMING Charlie grubunda, INEXORABLE ise Delta grubunda tüm maçlarını kazanarak ilk haftadan rakiplerine göz dağı verdi.  
 
GameAnka Esports Kayıp
 
Geçen sezon Masters Ligde mücadele eden GameAnka ekibi Süper Lig'e düşmüştü. Genelde Masters Lig'den düşen takımların çabuk toparlandığını görüyorduk ancak GameAnka Bravo grubunda ilk haftadan 3 maç kaybederek kötü bir başlangıç yaptı.
 
Go.Zec.Go Eskiden Uzak
 
Geçtiğimiz sezonda özellikle Online Final ve Süper Lig Finallerinde dikkatleri üzerine çeken ekip sezona 4 yenilgi ile başladı.
 
Bayanlar Performans Yükseltti
 
Glamour Ladies geçen sezon Süper Lig'de kalmayı başarmışlardı. Bu sezon ilk haftadan 3 mağlubiyet aldılar ancak bu mağlubiyetleri 10-8, 9-7 ve 9-5 ile aldılar. Bu takımların kendilerine karşı zorlandıklarını göstermekle beraber oyunlarını oturtmaya başladıklarının göstergesi.
 
INEXORABLE Hazır
 
Geçen sezon Masters Lig'de kalmayı başaran ancak Sıralama Maçlarında ligden düşen ekip kadrosunu yeniledikten sonra Süper Lig'e etkili bir başlangıç yaptı. Birçok takım haftayı namağlup kapattı ancak INEXORABLE oyunu ile taktik ve oyuncu olarak hazır olduğunu gösterdi. Scinely ve Carox! gibi oyunu uzun süredir oynayan oyunculara sahip olan ekip bu performansını devam ettirirse tekrar Masters Lig'e dönebilir.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 26 Şubat 2018 20:22
Paylaş: