Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Point Blank Türkiye - TAM Game Mobil Uygulaması Sizlerle Buluşuyor!

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeni
794 Görüntüleme
Mehmetb155
(@mehmetb155)
Gönderiler: 61
Değerli Üye
Konuyu başlatan
 

Değerli Forum Üyeleri;

Nfinity Games tarafından geliştirilen TAM Game Mobil Uygulaması; Google Play üzerinden indirilebilir durumda. Artık TAM Game ve Point Blank profilinizi telefondan rahatça kontrol edebilecek, her gün farklı hediyeler kazanabileceğiniz günlük çekilişlere (ki bu hediyeler arasında Barrett M82A1'de var!) katılabilecek, haberler ve etkinlikleri takip edebileceksiniz. Başka yerde bulamayacağınız bilgilere bile buradan ulaşabilirsiniz!

 
Ana Sayfa

Uygulama kullanıcılarına hızlı ve anlık bilgi paylaşımı için tasarlanan bu sayfada PB ile ilgili son haberleri takip edebilir ve son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

TAM Game Profili

Bu sayfada TAM Game profil bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

PB Profili

Bu sayfada Point Blank hesabı bilgilerinizi, istatistiklerinizi ve sıralama bilgilerinizi görebilirsiniz. Ayrıca ekipman çantanızdaki ürünlerin tam (veya arzu ederseniz filtreli) listesi, bilgileri ve aktif/pasif durumlarına yine bu sayfanın altında yer alan butonu tıklayarak erişebilirsiniz.

Günlük Çekilişler

TAM Game Mobil Uygulama ile yepyeni bir özellik karşınızda: Günlük Çekilişler!

Her gün yenilenen çekiliş hakkı ile farklı hediyeler ve hatta Barrett kazanma şansı bile sizinle olacak. Üstelik kazandığınız ürün anında hesabınıza yüklendiği için; kodumu kaybettim, giriş yapamadım gibi sorunları da geride bırakıyoruz. Kısacası; Günlük Çekiliş'lerden kazandığınız ürünler otomatik olarak Point Blank envanterinize eklenecek.

Etkinlik Bildirimleri

Telefonunuzdan TAM Game Mobil Uygulaması için bildirim ayarlarına izin verirseniz şu etkinliği kaçırmışım, bunu bilmiyorum gibi şeyler de geride kalıyor. Son haberleri takip edebilir, etkinlikler hakkında bildirim alabilirsiniz.

Ek Bilgiler

TAM Game Mobil Uygulama ile profilinizle ilgili; PB websitesi ve Point Blank içinde bulamayacağınız bilgilere erişebilirsiniz!

-> PB'de oynanan maç sayısı

-> Oyunda geçen süre

-> Son giriş tarihi

-> Hesap oluşturma tarihi

gibi bilgilere bunlardan sadece bir kaçı...

TAM Game ve Point Blank daima yanınızda!

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

TAM Game Mobil Uygulama'sının geliştirmesi hangi aşamada?

Uygulama şu anda “açık beta” aşamasında. Yani geliştirmeler tam anlamıyla tamamlanmamış olsa da şimdilik biten kısmı sizinle paylaşmayı ve sizden de geliştirme sırasında geri dönüş almayı uygun bulduk.

İlerleyen zamanlarda uygulama geliştikçe eklenecek daha çok özellik sizleri bekliyor.

 

TAM Game Mobil Uygulama hangi platformlarda var?

Uygulama şu an için sadece Android işletim sisteminde çalışıyor. Gelecekte diğer platformlarda da kullanabilmeniz için çalışıyoruz.

 
Gönderildi : 3 Kasım 2018 05:02
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
 

teşekkürler yararlı !

 
Gönderildi : 5 Kasım 2018 11:35
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕