Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

BTA Çatı Merdiveni

DermanErdam
(@dermanerdam)
Çaylak Üye

Hem şık bir tasarım sağlarken, hem de fiyat olarak da uygundur. Çatı merdiveni tavana monte edilerek kullanılmakta olup kapak kapatıldığında merdiven kısmı tavan boşluğunda kaldığından yer açısından tasarruf sağlar. Üzerinde bulunan yaylar sayesinde kapağı yavaşça aşağıya doğru indirip, makaslı sistemi sayesinde kolayca yere indirebilirsiniz. Çatı merdivenini çıkmakta zorluk çekiyorsanız ya da görüntü bozukluğu istemiyorsanız villa, malikâne, ev veya dükkan kısacası çatısı olan her yerde kullanabilirsiniz.

Seyyar bir merdiven bulup çıkmak zorunda kalmayarak hem zamandan hem yerden tasarruf sağlarsınız. Çatı merdiveninin montajı en fazla 35 dakika süren bir işlemdir. Çatı merdiveninin kasası vidalarla montajlanıp eğer boşluk kalırsa kalan yerlere köpük sıkıldıktan sonra beş dakika kadar beklenir. Daha sonra kasaya merdivenin mekanizması yerleştirilip, merdiven basamaklarının olduğu çelik yaylar mekanizmaya geçirildikten sonra kullanıma hazır hale gelir. Gerek estetik gerekse kullanım şıklığı açısından olsun, ahşap modellerin diğer modellerden biraz daha ön planda olduğunu söylemek doğru olacaktır şüphesiz.

Özellikle çatı katlarına çıkış, kullanım alanı bakımından dar oldukları için buralarda istenen hedef minimum yerden maximum faydayı sağlamaktır. Tüm bu detaylar düşünülerek ve ayrıca göz zevkine de hitap edecek şekilde geliştirilmiştir. Ahşap modeller, açılma ve kapanma sırasında sizi üzmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Taşıma kapasitesiyle ilgili de kafanızda soru işareti kalmasın. Deneyimli ve tecrübeli personel istihdam eden firmalarla çalıştığınız sürece her şey fiziksel koşullar hesaplanarak en ince ayrıntısına kadar hesaplanmaktadır. Fiyat anlamında da bütçenizi sarsmayacak şekilde tasarlanan bir sürü model arasından size en uygunu seçip hemen işe koyulmalısınız.

Zaman her şeydir ve bunu iyi kullandığınız sürece kardasınız ama unutmayın ihtiyaca hitap eden tüm giderler ayrıca göz zevkinizi de bozmamalı. Hayat bu kadar zorlaştırılmayacak kadar basit çözümler üzerine kurulu ve bunlardan birisine neden sahip olmayasınız?

Web Sitesi; https://www.catimerdiveni.net

 

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 23 Mayıs 2022 09:14
Paylaş: